https://moyagazeta.com/

Українські школярі написали пробне ЗНО

 Пробне зовнішнє незалежне оцінювання усі охочі українські школярі складали вчора, 22 березня, повідомляє центр оцінювання якості освіти.
Деякі абітурієнти з Криму побажали пройти оцінювання в інших регіонах.

Загалом, в АРК було створено 14 пунктів пробного тестування на території Криму і 3 пункти – у Севастополі.

Під час тестового ЗНО перевіряли знання з одного серед шести предметів на вибір: українська мова та література, всесвітня історія, хімія, фізика, іноземні мови за вибором і окремо російська мова.

29 березня абітурієнти зможуть скласти пробне ЗНО з математики, історії України, біології, географії, світової літератури. Результати пробного тестування будуть відомі 5 квітня 2013 року.

Основною метою пробного ЗНО є дізнатися заздалегідь свій рейтинг серед інших абітурієнтів, ознайомитися з процедурою реєстрації для участі в ЗНО, ознайомитися з процедурою проведення ЗНО, заздалегідь психологічно налаштуватися на складання тестів, наочно ознайомитися зі структурою тестових завдань, правильно розрахувати час на виконання тесту і інше.

У Міносвіти сподіваються, що основний етап незалежного тестування, який стартує 3 червня, кримчани теж складуть без проблем. У Криму на нього зареєструвалося 15 тис. бажаючих. Загалом по Україні заявки на проходження ЗНО подали 250 тис. осіб.

Джерело: УНН