https://moyagazeta.com/

За кілька годин в Україні розпочнеться ЗНО

 Тестування розпочнеться об 11:00. Згідно з інформацією Центру, у 2015 році для вступу до ВНЗ абітурієнти подають сертифікати ЗНО тільки в 2015 році. Результати ЗНО будуть визначатися на основі кількості балів, набраних за виконання завдань тільки з української мови. Кожен учасник ЗНО має право скласти тести не більше як із чотирьох навчальних предметів.

Абітурієнти складатимуть тести ЗНО з української мови і літератури та математики двох рівнів складності – базового та поглибленого. Для визначення результатів ЗНО-2015 з кожного предмета буде встановлений “пороговий бал”, який становить 124 бали. Учасники тестування, які не подолають “поріг”, не зможуть використовувати результат ЗНО з цього предмету для вступу до ВНЗ.

Всі абітурієнти, результати яких будуть не нижче “порогового балу”, отримають оцінку за шкалою 100-200 балів і будуть мати право брати участь у конкурсному відборі при вступі на навчання. Нагадаємо, в 2015 році запрошення-перепустки зовнішнього незалежного оцінювання не надсилатимуть поштою. Учасникам ЗНО слід самостійно роздрукувати запрошення-перепустку зі своєї інформаційної сторінки, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката та PIN-кодом, зазначеним у ньому.

http://expres.ua/javascript:void(0);/*1429854816211*/