https://moyagazeta.com/

У Камґянці-Подільському працюватиме делегація інженерних військ збройних сил США

Делегацію представників інженерних військ Збройних Сил США очолить представник Головного штабу Об’єднаного центру протидії саморобним вибуховим пристроям (м. Вашингтон) Кевін Мак карті.
До складу групи закордонних гостей також увійшов спеціаліст Головного штабу Об’єднаного центру протидії саморобним вибуховим пристроям Рональд Аллен Хінсон, Радник заступника з проведення операцій НАТО, МССБ в Афганістані, ПЗМ, координатор з питань здійснення підготовки Департаменту підготовки Об’єднаного центру протидії саморобним вибуховим пристроям, форт Ірвін, штат Каліфорнія Алекс Маккіндра і фахівець з Об’єднаного центру протидії саморобним вибуховим пристроям, штат Айова Крістофер Батлер.
Делегацію Збройних Сил України представлятиме начальник Центру розмінування полковник Сергій Зубаревський зі своїми заступниками.

Відповідно до плану обопільної співпраці військових інженерів ЗС України і США, в рамках загальної презентації Центру розмінування, відбудеться брифінг української сторони в ході якого американські колеги довідаються про підготовку фахівців в Центрі розмінування ЗС України, про основні завдання військової частини за призначенням, наукову та науково-технічну діяльність в Центрі.

У свою чергу очільник американської делегації відкриваючи свій брифінг планує розпочати з доведення загальної інформації щодо протидії саморобним вибуховим пристроям. Крім того закордонні гості виступатимуть перед своїми українськими колегами з доповідями на теми: “Перспективні розробки, новітні технічні та тактичні процедури у сфері протидії саморобним вибуховим пристроям”, “Індивідуальне оснащення фахівця з розмінування та застосування роботів групою знищення вибухонебезпечних предметів”, “Саморобні вибухові пристрої, що використовуються проти транспортних засобів, виявлення мін”, “Методика тренування по очищенню маршруту руху від вибухонебезпечних предметів”, “Матеріальна база та обладнання для підготовки фахівців з розмінування”.
Також планується, що представник Об’єднаного центру протидії саморобним вибуховим пристроям пан Крістофер Баталер надасть загальну інформацію щодо Міжнародної програми освіти та підвищення кваліфікації військових (ІМЕТ) та мобільних груп інструкторів.

Під час практичної демонстрації навчальної матеріально-технічної бази Центру розмінування ЗС України американські колеги особисто спостерігатимуть за діями військовослужбовців зі складу груп розмінування на різних навчальних місцях де проходитимуть спеціальні заняття з суцільного розмінування місцевості, у відділі підготовки кінологів та під час дій українських військових інженерів при застосуванні саморобних вибухових пристроїв.

Склад делегації ЗС України:
Полковник ЗУБАРЕВСЬКИЙ Сергій Михайлович Командир військової частини А2641
Підполковник ЧОРНЕНЬКИЙ Юрій Іванович Заступник командира частини
Підполковник ЖУРБА В’ячеслав Анатолійович Заступник командира частини – начальник відділення планування та аналізу
Підполковник РУДАВІН Олександр Геннадійович Заступник командира частини з випробувань – начальник відділу контролю якості

Майор Андрій Агєєв.
РМЦ МО України.