https://moyagazeta.com/

Комуністична ідеологія – заборонена

Київська міська організація ВО «Свобода» 7 листопада провела на Майдані Незалежності акцію «Злочини комунізму мають бути засуджені, комуністична ідея – заборонена».

Учасники акції вийшли на головний майдан столиці під гаслами “Злочини комунізму повинні бути засуджені, комуністична ідеологія заборонена!”, “Пам’ятники леніним-косіорам-петровським – на смітник!”, “Комунізм – ідеологія геноциду!”, “Московський більшовизм знищив понад двадцять з половиною мільйонів українців”.

Виступаючи перед учасниками зібрання, лідер Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок заявив: «Наша акція спрямована передусім проти блюзнірської позиції влади, яка у 75 річницю Голодомору дозволила антиукраїнський шабаш у центрі столиці під кривавими большевицькими прапорами. Влада фактично виразила свою солідарність із ідеями ініціаторів Голодомору. Нинішня позиція влади стала ще одним свідченням у необхідності радикального очищення усіх гілок влади, проведення люстрації та публічного судового процесу над комуністичною ідеологією та її адептами».

Організатор акції, заступник голови ВО «Свобода» Андрій Мохник заявив: «Наша акція спрямована на поширення інформації про злочини московсько-большевицької системи і лідерів комуністичної партії, скоєні на Україні, та про роль так званої «октябрської» революції 7 листопада 1917 року, яка стала прологом до масового терору і голодоморів на Україні. «Свобода» вважає, що проведення в цей день будь-яких «святкових» акцій політичними силами, що сповідують злочинну комуністичну ідеологію, є наругою над пам’яттю мільйонів жертв Голодомору та приниженням гідності українців. Потурання з боку влади та суду ідейним та організаційним спадкоємцям злочинної організації, якою є комуністична партія, свідчить лише про те, що у владі досі керують люди, для яких вшанування жертв Голодомору є лише димовою завісою, за якою вони ховають свою антиукраїнську сутність. Ми бачимо, що «7 листопада» зриває маски з представників усіх трьох провладних кланів (помаранчевих, біло-сердечкових, біло-блакитних), оголюючи їхнє комуно-олігархічне походження».

Як відомо, 6 листопада о 20-й годині Окружний адміністративний суд міста Києва обмежив Київській міській організації ВО «Свобода» право на проведення 7 листопада на Майдані Незалежності акції, а Полтавський адміністративний суд заборонив проведення заходів «Свободи» у Полтаві.
Також у рамках пам`яті жертв комуно-більшовицького терору «Свобода» провела заходи у більшості регіонів України. У п’ятницю, 7 листопада 2008 року, біля монумента Слави на вул. Стрийській Львівська міська організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” перешкодила комуністам провести незаконний мітинг. Свободівці змусили зняти комуністичні прапори, після чого їх урочисто спалили.
8 листопада відбувся марш та мітинг проти комунізму у Чернігові. У селі Микулинці Літинського району, що на Вінниччині, до Дня пам`яті жертв комуно-більшовицького терору відбулося вшанування пам`яті командира УПА-Південь Омеляна Грабця «Батька». Мітинг-реквієм за жертвами більшовицького терору пройшов у Одесі. Полтавська та Запорізька обласні організації «Свободи» провели пропагандивно-інформаційні заходи на головних майданах своїх міст.

 

Автор: Прес-служба ВО «Свобода»