https://moyagazeta.com/

Вночі зі Святославом Вакарчуком

Наживо доробок було представлено 4 листопада у столичному театрі ім.Івана Франка, і як всюди наголошує відомий океанівець, ця платівка – вислід колективної творчості.

Над плитою чаклували і окремі учасники Океану Ельзи, і ціла когорта обдарованих митців, визнаних на ниві джазу, народознавчих співів та класичної музики: Олексій Саранчін, який заграв джазові фортепіанні партії, саксофоніст Богдан Гуменюк, гітарист Олексій Морозов, перша скрипка струнного квартету «Колегіум» Кирило Шарапов, славетний етно–скрипаль Сергій Охрімчук та багато інших. У записі одного з награнь взяв участь Національний Симфонічний Оркестр України. Головним звукотворцем цього втілення виступив клавішник Океану Ельзи Мілош Єліч. Він також написав мелодію до однієї з пісень. Ще одну композицію Святослав Вакарчук створив разом з бас-гітаристом гурту Денисом Дудком, решту – написав самостійно.

Робота над кружальцем тривала у трьох різних країнах: запис був зроблений у Будинку звукозапису в Києві, зведення – в ICP Studios у Брюсселі (Бельгія), а остаточне доведення на Lurssen Mastering у Лос-Анжелесі (США), де кермував ходом подій володар двох нагород «Ґреммі» Ґевін Лурсен (Gavin Lurssen).

Видавцем платівки Вночі є столична студія Moon Records. Вичерпні подробиці про перший сольний доробок Славка Вакарчука можна дізнатися з іменки www.vnochi.com.

Зміст пісенника Вночі:

1.Ой, поперед мене гори сині
2. Не йди
3. Бути з тобою
4. Колискова
5. you are
6. Пізно вночі
7. Там, де літо
8. Дзвони
9. Не опускай свої очі
10. Чайка
11. Така, як ти