https://moyagazeta.com/

Справжнє кохання є!

Їм байдуже, що перед ними особистість, немає різниці, що вона з себе уявляє. Начхати й на зовнішність. Головне – гроші та подарунки. Справжнє Кохання, з великої літери, немає з цим нічого спільного. Для людини, яка любить, найважливішим є щастя дорогої людини, її інтереси.

Зараз досить часто можна почути про те, що кохання не існує. Думаю, що так кажуть люди, які просто розчарувались, яким зробили боляче. Але зневіра у любові зникає відразу, тільки-но виникає почуття до когось іншого.
Всі мріють знайти свою другу половинку, але не всім з цим щастить. Чи, принаймні, деяким це вдається не так легко, як іншим. Де ж шукати кохання? І, взагалі, чи варто це робити? Можливо, воно саме тебе знайде, а потрібно лише вміти чекати?

Симпатія між двома людьми може виникнути будь-де і будь-коли. Молодь найчастіше знайомиться у кафе, клубах, просто на вулиці або через спільних знайомих. Проте це не має жодного значення. Можна познайомитися з людиною в черзі за чимось, обмовитися кількома словами, або зустрітися поглядами у громадському транспорті, і зрозуміти – ось воно, кохання!

За стрімкого розвитку технічного прогресу люди все більше й більше почали довіряти пошук своєї «другої половинки» різним сайтам, призначеним для знайомств. Та чи можна знайти гідну пару у такий спосіб? Давайте поміркуємо… Невже справді розумна, красива й забезпечена молода людина буде реєструватися на подібному сайті? Можливо, але навряд. Я вважаю, що їй вистачає прихильників і у реальному середовищі. Тим не менш, якщо почитати анкети відвідувачів цього сайту, то складається враження, що ці люди просто ідеальні. Але ви не можете знати, хто насправді прихований по ту сторону монітору. Такі знайомства нерідко закінчуються невдало, адже немає гарантії, що той, з ким ви познайомились, не є психічно хворим чи неадекватним.

А як виникає симпатія? За якими критеріям ми визначаємо сподобається нам хтось або ні? Недаремно кажуть, що всі люди егоїсти. Адже в більшості випадків вони шукають людину, яка нагадує їм самих себе. Уважніше подивіться на пари, які йдуть разом по вулиці. У них практично завжди є спільні риси. Іноді навіть здається, що це брат і сестра. Хоча важливішою є схожість перш за все не зовнішня, а внутрішня. Адже лише це може гарантувати, що стосунки будуть гармонічними і цікавими для обох сторін. Ми шукаємо собі пару, судячи з того, яку музику слухає людина, які книжки читає, наскільки вона може виділятись з натовпу. Але якщо схожість в інтересах є занадто великою, то ваша симпатія, скоріш за все, буде швидкоплинною, тому що в стосунках важливо вміти дивувати, навчати чомусь одне одного. Завжди повинно залишатися місце для загадки, яку потрібно розгадувати з часом.

Чомусь вважається, що зараз не модно читати, але, тим не менш, хочеться, щоб людина, з якою ти проводиш багато вільного часу, була гарним і цікавим співрозмовником. Навряд вона буде такою, якщо постійно сидітиме за комп’ютером або перед телевізором.
Я впевнена – кожен вважає, що кохана половинка повинна вас поважати і викликати повагу у відповідь, повинна турбуватися про вас, повинна завжди бути щирою і правдивою. У кожного в голові складений образ ідеальної особи протилежної статі. Але чи часто цей образ збігається з тією людиною, в яку ви насправді закохуєтесь? Не думаю… Але чому? Тому що ідеальних людей не буває, або навпаки, ми просто не знаємо, яка людина стане для нас ідеальною разом з усіма своїми недоліками. Напевно, це і є кохання.
Іноді, після невдалої спроби знайти любов, ми розчаровуємось одне в одному, в почуттях, в щирості. Тоді ми закриваємося, зневірюємось у всьому. Ми розуміємо, наскільки різні чоловіки і жінки, наскільки важко їм зрозуміти одне одного, саме тому й шукаємо підтримки. А хто може зрозуміти нас краще, ніж ті, хто відчуває те саме, тобто, особи однієї з нами статі? Можливо, так і виникають одностатеві стосунки. Проте, існує думка, що гомосексуалами не стають, а народжуються. Можливо, й так. Навряд це питання має одну єдину правильну відповідь…

Уявімо, що вам пощастило, і ви все-таки знайшли кохання. Чи можете ви гарантувати, що це назавжди? Що ви завжди будете жити довго і щасливо разом? Напевно, ні. Чому ж з часом стосунки псуються, чому виникають суперечки, через які не можна переступити? Побут вбиває стосунки? Чи просто це не ті стосунки, за які варто боротися? Бо живуть же люди разом до старості, як-то кажуть, «душа в душу». Так, звісно, з часом зникає пристрасть, але ж на її місце приходить щось інше, важливіше: взаємоповага, розуміння. Приходить справжнє почуття, якому начхати на вигоду, на думки оточуючих і навіть на плин часу.

Як би там не було, але кохання важливе для життя кожної людини, навіть тієї, яка кричить голосніше за всіх, що його немає. Непотрібно доводити існування кохання, адже кожен, рано чи пізно, впевниться у цьому на власному досвіді. Неважливо, як ви познайомились, яка в вас різниця у віці, наскільки ви схожі і чим відрізняєтесь. Головне – що ви є одне в одного. І якщо вам пощастило зустріти свою кохану людину, то бережіть її, будь ласка!

Анна Кромська, 10-а, СЗШ №18, слухачка школи журналістики