https://moyagazeta.com/

Процедуру призначення субсидій максимально спрощено

З 01.08.2010 р. відсоток обов’язкового платежу за житлово-комунальні послуги
при призначенні субсидії становить:
– для працюючих 15 відсотків середньомісячного сукупного доходу сім’ї;
– для непрацездатних (пенсіонери, інваліди, сім’ї, в складі яких є неповнолітні діти) 10 відсотків середньомісячного сукупного доходу сім’ї.
Прийом за призначенням субсидії управлінням праці та соціального захисту населення здійснюється за спрощеним порядком.

***

У зв’язку із підвищенням цін та тарифів на газ управлінням праці та соціального захисту населення проводиться прийом громадян для призначення субсидії за спрощеним порядком:
– для працюючих громадян подається заява, декларація про доходи та майновий стан сім’ї, довідка про доходи працюючих за попередні шість місяців, що передують місяцю звернення;
– для непрацездатних громадян подається заява, декларація про доходи та майновий стан сім’ї.
***

Одержувачі житлових субсидій, в зв’язку з підвищенням цін та тарифів на газ перерахунок призначеної субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг проводиться Управлінням праці та соціального захисту населення без звернення громадян.
***
Якщо в сім’ї, від незалежних від неї причин, склалося складне матеріальне становище, то житлова субсидія такій сім’ї може бути призначена, як виняток, за рішенням комісії з питань надання населенню субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг.

***

У зв’язку із підвищенням цін та тарифів на газ з 01.08.2010 р. прийом громадян в громадських приймальнях управління праці та соціального захисту населення для призначення субсидії буде здійснюватись протягом трьох місяців з 01.08.2010 р. до 31.10.2010 р.
***

До внесення відповідних змін Верховною радою України при оформленні субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, у випадку наявності заборгованості за оплату житлово-комунальних послуг, надається договір на реструктуризацію такої заборгованості.

***

Одержувачі субсидій, перерахунок діючої субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг в зв’язку зі зміною відсотку платежу з 01.08.2010 р. буде проводитись за зверненням та бажанням одержувача субсидії.
***

При міському комплексі соціальної реабілітації та побутового обслуговування пенсіонерів для одиноко проживаючих пенсіонерів, які за станом здоров’я не можуть звернутись за призначенням субсидії та потребують такої допомоги, діє центр замовлення послуги з оформлення житлових субсидій за тел. 63-23-37.