https://moyagazeta.com/

Здоровий глузд переміг і техогляд скасують – Г.Задирко

Про це в ексклюзивному коментарі УНН сказав член парламентського Комітету з питань транспорту і зв’язку, представник фракції “Реформи заради майбутнього” Геннадій Задирко.

Він це пояснив тим, що техогляд проходять раз на рік, а машина має бути у належному стані щодня.

“Безпека водіїв не контролюється техоглядом, а контролюється безпосередньо власником автомобіля. Сьогодні усі розуміють, що техогляд у тій формі, в якій був, не відповідав жодним своїм завданням. Власник приїхав, дав хабар, йому принесли довідку – і все гаразд”, – наголосив депутат.

За його словами, це були додаткові побори.

На запитання УНН, чому так довго не вирішується проблема, Г.Задирко відповів, що є певні сили, які в цьому не зацікавлені. “Там великий ринок грошей, які не контролювалися державою. Адміністрування цього податку фактично не було. Я не виключаю, що це була така непогана скринька, щоб чиновник-корупціонер з неї міг безконтрольно брати гроші”, – зазначив політик.

На його думку, здоровий глузд переміг і техогляд скасують.

Як повідомляв УНН, Президент України вніс на розгляд парламенту законопроект про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо усунення надмірного державного регулювання у сфері автомобільних перевезень. Заступник Голови Верховної Ради України Микола Томенко заявив, що опозиція підтримує скасування обов’язкового технічного огляду для легкових автомобілів.