https://moyagazeta.com/

Всеукраїнська ,,Кампанія протидії ліквідації територіальних представництв Держкомпідприємництва України”

Завдяки їхній злагодженій роботі були попереджені тисячі спроб прийняття шкідливих для бізнесу регуляторних актів на регіональному рівні, вирішені десятки тисяч конфліктів між бізнесом і владою. Крім того цей орган здійснює належний контроль за проведенням перевірок суб’єктів підприємницької діяльності, а також процесом їх реєстрації й ліцензування, забезпечує створення сучасної дозвільної системи.

Підставою для ліквідації територіальних представництв стала нібито економія бюджетних коштів. Проте такий аргумент є непереконливим, адже обсяг фінансування Держкомпідприємництва складає всього 0,012% від Державного бюджету України, а самих представництв – ще менше. При цьому 2010 року бюджет Держкомпідприємництва зріс майже на 50% у порівнянні з 2009 р. Та й взагалі, чи логічно задля економії бюджетних коштів знищувати орган, який захищає інтереси основного наповнювача бюджету – бізнесу.

У зв’язку з цим звертаємося до всіх суб’єктів підприємницької діяльності та громадських об’єднань підприємців України з проханням долучитися до цієї кампанії з метою скасування Наказу Держкомпідприємництва України від 12.04.2010 р. №92 «Про заходи зі зміни структури центрального апарату та ліквідації територіальних органів Держкомпідприємництва», підписаного М.Ю.Бродським, та направити звернення Президенту України за зразком, що знаходиться у Додатку.
Звертаємося також з проханням до ЗМІ щодо інформаційної підтримки ,,Кампанії протидії ліквідації територіальних представництв Держкомпідприємництва України” та висвітлення її перебігу.

З повагою
Голова Правління Інституту В. Дорош