https://moyagazeta.com/

“Лаоська… Луганська”. Лавров переплутав назви областей в Україні, виступаючи в Генасамблеї ООН.

Лавров у Генасамблеї озвучував тези російської пропаганди
Фото: ЕРА

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров, виступаючи на засіданні 77-ї сесії Генеральної асамблеї ООН 24 вересня, помилився в назві Луганської області України.
Трансляцію вела “Немецкая волна”.

Лавров розмірковував про “путчистів” і “держпереворот” в Україні 2014 року й озвучив низку брехливих пропагандистських тез. Зокрема, він сказав: “Ми мали миритися з курсом Києва на тотальну заборону російської мови, освіти, російських ЗМІ, культури? Вимогою вигнати росіян з Криму, оголошенням війни проти Донбасу?”

Він заявив, що РФ “не залишили іншого вибору”, як визнати незалежними “державами” незаконні збройні формування “ЛНР” і “ДНР” та розпочати повномасштабну війну проти України.

За твердженням глави російського МЗС, НАТО створювало загрози безпеці РФ на території України, війна відповідає Статуту ООН, хоча Генасамблея ООН засудила російську агресію проти України.

Говорячи про псевдореферендуми на захоплених Росією територій України, Лавров сказав: “Зараз Захід закотив істерику через “референдуми”, які відбуваються у Лаоській… Луганській, Донецькій, Харківській і Запорожних… Запорізькій областях України”.

Він вважає, що люди, які змушені брати участь у псевдореферендумі під наглядом озброєних осіб, “ідуть у Росію, забираючи із собою свої землі”.

Цей фрагмент виступу Лаврова вже поширюють у соцмережах. Судячи з кадрів із трансляції, у залі було багато порожніх крісел, коли він говорив.

https://gordonua.com

Російські представники на засіданні Ради безпеки ООН вкотре зганьбилися. Міністр іноземних справ Сергій Лавров вкотре обізвав президента України та уряд “расистами”, за що і поплатився. Про це заявив військовий експерт Олег Жданов. Відео з офіційного каналу військового експерта Олега Жданова: https://cutt.ly/iLFOSEw