https://moyagazeta.com/

Росіяни так хотіли побачити техніку армії росії на Хрещатику. Нарешті відбулося. Але є нюанси..

У Києві на Хрещатику влаштували “парад” розбитої техніки російських окупантів. Фото і відео

У Києві розпочався “парад” російської військової техніки. На головній вулиці столиці України – Хрещатику – розмістили знищені ворожі автомобілі, бронетехніку та озброєння

Ще нещодавно це смертоносне залізяччя руйнувало українські міста та села, сіяло смерть і горе на українській землі. У мережі почали з’являтися перші фото та відео з виставки просто неба.

Російські танки та бронемашини, вантажівки та інша техніка сьогодні з’явилися на головній вулиці української столиці. Проїжджа частина Хрещатика заставлена обгорілою і вже покритою іржею ворожою технікою, яку українські воїни знищували у боях з окупантами.

За даними експерта та блогера Олексія Копитько, у “параді” візьмуть участь основні бойові танки РФ -Т90, Т80, Т72 різних модифікацій, САУ (Мста-С, Акація, Гвоздика, Хоста), бронетехніка (БТР82, БМД, різні БМП, машини на базі МТЛБ та ін), “тигри”, “черепашки”, зразки реактивної артилерії (Град, Ураган).

“Є цікаві штуки – типу БМО-Т. Є аналогівнети, типу ЗРПК “Панцир-С1”, ТГС “Сонцепік” із зарядним пристроєм, камази “Тайфун” і т.д. Серед іншого – привезли залишки ракет С300 і реактивних снарядів, якими обстрілювали Харків. Представлено техніку з усіх напрямків”, – написав він.

Кількість “експонатів” вражає.

Виставка знищеної російської техніки
Виставка знищеної російської техніки

Нагадаємо, російські окупанти на виставці “Армія-2022” показали трофейний Bayraktar із запчастин і гаубицю М777 із підпертим стволом. Водночас, у ворожому міноборони намагалися переконати усіх, що ця техніка “повністю справна” і що її “кидали” українські воїни, коли “втікали” від “другої армії світу”.

Все це супроводжувалося “інсталяціями”, які, на думку кремлівської пропаганди, мають підкреслити, що в Україні РФ воює не з мирними жителями, а з “нацистами”.

Российская техника на Крещатике (Фото: Алексей Копытько/Telegram)

Российская техника на Крещатике (Фото: Алексей Копытько/Telegram)