https://moyagazeta.com/

Вчені визначили ідеальний засіб від похмілля

І цілющі властивості таких швидкорозчинних супів засновані на наукових фактах. Протягом десятиліть у людей вже була можливість скористатися послугами старого доброго супу з пакету, і вони так і не взяли з нього справжню користь.

Вченим з університету Каліфорнії вдалося, тим часом, вичленувати ідеальний рецепт з похмілля. Це бульйон на основі яловичини, курки або креветок, локшина, соєвий соус, цибуля. Можна доповнити все це скибочками вареного яйця. На думку вчених, цей рецепт містить оптимальне поєднання солей, білків, вуглеводів і мікроелементів на той випадок, коли болить голова з похмілля і є дивні відчуття по всьому тілу. Синдром похмілля виникає, коли в організм надходить більше алкоголю, ніж він може впоратися.

Високий вміст етанолу – п’янкий інгредієнт в спирті – спільно з зневоднюванням і токсичною дією на організм продуктів спирту, які розкладаються всередині нього, призводять до того, що деякі вчені називають “метаболічний шторм”. Симптоми включають головний біль, нудоту, втому, болі в тілі і слабість. Червоне вино і темні напої, такі як коньяк, віскі й інші, містять більш високі рівні отруйних речовин, ніж біле вино і горілка. Але локшина швидкого приготування усуне всі ці токсичні речовини швидко і ефективно.

svit24.net