https://moyagazeta.com/

Головою міської партійної організації ВО “Батьківщина” вчетверте обрано Валерія Лескова

Міська організація опозиційної політичної сили поповнилася сімома новими членами – саме стільки партійних білетів вручив сьогодні цим хмельничанам народний депутат України, голова обласної організації ВО «Батьківщина» Василь Кравчук. Іще 17 колег по політсилі отримали з рук народного обранця грамоти та цінні подарунки за активну участь у численних акціях протесту опозиційників. Також делегати вирішили у листі висловити свою підтримку свому лідеру – Юлії Тимошенко. Це звернення буде передано в’язню № 1 через її правозахисника Сергія Власенка.

Заслухавши звіти голови Хмельницької міської партійної організації ВО «Батьківщина» Валерія Лескова, керівника фракції ВО «Батьківщина» Костянтина Чернилевського, секретаря контрольно-ревізійної комісії Олега Черненка, учасники конференцій визнали роботу міської партійної організації ВО «Батьківщина» задовільною. Серед досягнень – результати місцевих виборів, коли одразу 41 кандидат від міської партійної організації ВО «Батьківщина» став депутатом Хмельницької міськради, та переобрання міським головою Сергія Мельника з результатом більше 70 % голосів.

Недоліки – незадовільна робота по заслуховуванню голів первинних партійних організацій, роботу по організації та проведенню зустрічі з громадськістю міста, круглих столів, прес-конференцій. Мало виступали в трудових колективах, організаціях, недостатня робота молодіжної гілки організації. Також усі доповідачі та виступаючі заявили про необхідність злагоджених дій опозиційних сил на майбутніх парламентських виборах.

Делегати одноголосно засудили призупинення свого членства у фракції ВО «Батьківщина» п’ятьох депутатів Хмельницької міської ради та виключили зі своїх лав трьох – Олександра Кізляра, Олександра Кудінова та Валерія Буяновського.

Звернувся до присутніх голова обласної організації «Батьківщини» Василь Кравчук. Відмітивши важке становище опозиційної політичної сили, він, проте, зазначив: «Я, як голова Хмельницької обласної організації ВО «Батьківщина» хочу подякувати всій міській партійній організації та її керівникові Валерію Лескову за величезну роботу, яку пророблено за звітний період, особливо з червня 2011 року, коли було ув’язнено Юлію Тимошенко… П’ять з плюсом за п’ятибальною системою».

На своєму вічі партійці також обрали новий склад бюро та голову міської партійної організації. Її керівником вже вчетверте поспіль став секретар Хмельницької міської ради Валерій Лесков. Проте, участь у зборах не зміг узяти міський голова – зараз він перебуває у відпустці.

Ольга Лисиця