https://moyagazeta.com/

Міліція просить допомогти розшукати ймовірного вбивцю 10-річної дівчинки

Як повідомили у міліції, 14 вересня 2015 року на пасовищі неподалік села Заслучне Красилівського району Хмельницької області були виявлені рештки тіла людини. Згодом вдалося встановити, що вони належать 10-річній дівчинці, яка у серпні цього року зникла безвісті у м. Вінниці.

У ході розслідування працівники міліції з‘ясували, що дитина була жорстоко вбита, і з великою вірогідністю до цього злочину причетний чоловік, який називався Андрієм.

Правоохоронці звертаються до усіх свідомих громадян з проханням допомогти у розшуку небезпечного зловмисника. Його прикмети:

Орієнтовний вік 45-60 років, має трохи повнувату статуру (але може і схуднути внаслідок перебування на дієті). Волосся темне з сивиною, середньої довжини, зібране у хвіст (але може мати і коротку зачіску). Може носити вуса або бороду. На животі з правого боку має шрам, ймовірно, нанесений гострим предметом. Переважно розмовляє українською мовою, але іноді може переходити на російську. Цікавиться окультними науками.

Чоловік назвався Андрієм, він може бути причетним до вбивства

Будь-яку відому вам інформацію про місцеперебування підозрюваної особи прохання повідомляти до найближчого відділку міліції, за телефоном 102 або телефоном у місті Хмельницькому (0382) 69-23-15. 

http://ye.ua/