https://moyagazeta.com/

На Хмельниччині розпочалась широкомасштабна робота з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму протягом літнього сезону!

 Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Саме тому святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості подбати про всебічний розвиток інтересів та здібностей української юні, забезпечити їй належний рівень виховання і дотримання прав дитинства.

Головне завдання, яке ставить перед собою Державтоінспекція – це збереження життя і здоров’я нашої малечі. Протягом року Працівники Державтоінспекції постійно приділяють увагу школярам, але в літній період дітвора потребує ще більшої уваги.

На Хмельниччині розпочато широкомасштабну роботу з профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Для початку за ініціативи Керівництва Державтоінспекції розроблено та розміщено по області 25 Біг Бордів «Збережемо дітей разом», «1 червня – День захисту дітей», «Водію пам’ятай – твоя дитина пішохід!», «Наш друг – безпечний рух!».

Велика увага в цей період приділяється такій категорії дітей, як діти-сироти. Це дітки, які постійно потребують уваги та підтримки. 31 травня в Хмельницькому дитячому будинку малюка «Берізка» пройшли святкові заходи до «Дня захисту дітей». Як ми вже розповідали Управління Державтоінспекції взяли даний заклад під свою опіку, і постійно є відвідувачами будиночку малюка. Ось і в цей день інспектора завітали вже до знайомих дітлахів.

Чудова атмосфера та маса вражень нікого не залишила байдужим. Чого тільки варто було побачити, дитячі обличчя, веселі, яскраві очі та неповторний сміх вихованців.

Кожній дитині працівники апарату ДАІ вручили дитячі листівки. Та нововведення, яке розробила Державтоінспекція Поділля – навчальну настільну дитячу гру «Зі Славком Хоробриком грай – Правила дорожнього руху вивчай!». Цікава дитяча гра, в яку входить два ігрових поля «Я – пішохід», «Я – автомобіліст», «Міні-енциклопедія про захоплюючі перегони» та багато іншого. Також почастували діток солодкими подарунками.

1 червня на День захисту дітей, організованим УМВС України в Хмельницькій області, завітало більше 2 тисяч школярів та їх батьків.

Працівник Державтоінспекції долучились до грандіозного свята. При вході в стадіон перед початком святкового концерту, даішник Славко – Хоробрик роздавав дітям, профілактичні листівки в яких міліціонер повчає – «Правила дорожнього руху оберігають усіх, кожного дня дотримуйся їх!», а інспектора проводили різноманітні конкурси та вікторини.

На даному етапі робота не закінчується, а тільки розпочинається. Загалом по області розпочато роботу дванадцяти стаціонарних оздоровчих

закладів санаторного типу для дітей в літній період. Згідно графіків відвідування працівники Державтоінспекції області разом із помічником Слаком-Хоробриком побувають у кожному такому закладі з цікавою та повчальною програмою.

Прес служба УДАІ УМВС України в Хмельницькій області

(Свідерська С.М.)