Попередні підсумки 2010 року: інформує управління транспорту та зв'язку

Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” за 11 місяців 2010 року забезпечило пасажирські перевезення електротранспортом на 19 маршрутах, автотранспортом перевезення здійснюються на 11 маршрутах. За 9 місяців поточного року тролейбусами і автобусами підприємства перевезено більше 35 млн. пасажирів, що на 1,9 млн. пасажирів більше ніж за минулий рік. Зростання обсягів перевезень виникло за рахунок збільшення пасажирів з безкоштовним проїздом на 3,4 млн. чол.. А обсяги перевезень платних пасажирів зменшились на 1,4 млн. чол., що погіршує фінансовий стан підприємства. Станом на 1 грудня 2010 року заборгованість з державного бюджету складала понад 3464 тис. грн. На виплату заробітної плати працівникам підприємства з міського бюджету Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” отримало фінансову підтримку в сумі 5 млн. грн.
Для підтримки технічної готовності тролейбусів проводяться всі види обслуговувань, а також середні ремонти. За 10 місяців 2010 року проведено 32 середніх ремонти. На даний час відпрацювали нормативний строк експлуатації 123 тролейбуси (91,9%) та 9 автобусів (31%).

На виконання комплексної програми “Піклування” в м. Хмельницькому на 2007-2011 роки у вересні 2008 року Хмельницьким ТОВ “Реноме” розроблений транспортний автоматичний блок сповіщення (система “Орієнт-транс”), призначений для встановлення на громадському транспорті, з метою оповіщення пасажирів про назву поточної та наступної зупинки через гучномовці в салоні, а також про номер маршруту через зовнішній гучномовець.

У березні цього року комунальне підприємство “Електротранс” уклало угоду з ТОВ “Реноме” на 3 місяці для проведення експлуатаційних випробувань зі встановленням стаціонарної системи зовнішнього озвучення на електротранспорті. І вже в серпні встановлені контролери на 16 тролейбусах, які працюють на маршрутах: № 7 (7а); № 8; № 11 (11а); № 13.
З метою висвітлення інформації про діяльність міської ради в червні поточного року в салоні тролейбуса (бортовий номер 283) встановлено монітор, на якому демонструються відео матеріали з інформацією про діяльність міської ради. Крім того, на зовнішній стороні вказаного тролейбуса розміщена реклама з адресою сайту міської ради та номером прямої телефонної лінії “Міська влада відповідає”.

Комунальне підприємство з організації роботи міського пасажирського транспорту забезпечує організацію перевезення пасажирів на 42 маршрутах міста, де щоденно працює в середньому 390 мікроавтобусів.
З 2008 року комунальне підприємство по організації роботи міського пасажирського транспорту надає автостанційні послуги пасажирам і перевізникам на автостанції п’ятого класу, яка встановлена підприємством на території ринку “Ізіда” на вул. Львівське шосе, 26 жовтня відкрито автостанцію п’ятого класу на вул. Кам’янецькій, 124/1в.
Відповідно до договорів з комунальним підприємством із санітарної очистки міста виконується робота по прибиранню 100 зупинок міста.

За 11 місяців 2010 року встановлено 5 зупинок громадського транспорту, а саме:
– зупинка “Будинок творчості” на вул. Свободи, рух в напрямку міста;
– зупинка “Залізничний переїзд” на вул. Волочиській, рух з міста;
– зупинка “Залізнична лікарня” на вул. Волочиській, рух в напрямку міста;
– зупинка “Бібліотека ХНУ” на вул. Кам’янецькій, рух в напрямку міста;
– на вул. Прибузькій.
Визначено та встановлено 22 знаки “Зупинка за вимогою”.
Проведено капітальний ремонт 2 павільйонів на зупинках:
– “Родинний дім” на вул. Соборній;
– “Городовікова – посадка” на вул. Городовікова.

Пофарбовано та відремонтовано 70 павільйонів та 28 лавочок на зупинках громадського транспорту. Постійно ведеться робота з очищення зупинок та опорних стовпів контактної мережі від об’яв та сміття. В зимовий період з метою запобігання випадків травматизму щодня проводилась робота по очищенню зупинок від ожеледиці.
 

Автор: УВІП