https://moyagazeta.com/

Презентация троллейбуса нового поколения состоялась в Хмельницком (Фоторепортаж)

Відкриваючи урочистий мітинг з нагоди передачі нового тролейбуса Хмельницькому комунальному підприємству “Електротранс” перший заступник міського голови Анатолій Савчук наголосив, що не зважаючи на економічні труднощі в державі, місто Хмельницький сьогодні динамічно розвивається. Міська влада системно працює над оптимізацією роботи пасажирського транспорту, оновленням його автомобільного парку. За рахунок коштів співфінансування державного і міського бюджетів минулого року отримано 2 нових тролейбуси Е-187 “Дніпро”. В серпні придбано 8 автобусів “Богдан А-144.5” на суму 3960.0 тис, які працюють на маршрутах міста. МКП “Електротранс” забезпечує пасажирські перевезення електротранспортом на 19 маршрутах, щоденно на лінії виходить 80 тролейбусів та на 11 маршрутах – 19 автобусів. За січень-жовтень 2008 року міським електротранспортом перевезено 39 млн. 915 тис. пасажирів, у тому числі 20 млн. 578 тис пасажирів пільгових категорій.

За підсумками огляду-конкурсу на краще підприємство міського електротранспорту України за показниками роботи у ІІ кварталі 2008року Хмельницьке комунальне підприємство “Електротранс” посіло перше місце у другій групі міст.
Відповідно до програми розвитку на 2008-2015 роки міська влада планує придбати вісім низькопольних тролейбусів та п’ять низькопольних автобусів. У серпні проведений тендер на закупівлю 2 нових тролейбусів моделі “Богдан – Т-601.11”, перший з них наше місто отримує сьогодні. “До кінця грудня поточного року іще один такий тролейбус поповнить транспортний парк комунального підприємства “Електротранс”, – запевнив Анатолій Савчук.

Зазаначимо, що новий тролейбус обійшовся міському бюджету у 870 тисяч гривень.Всього ж на луцькому автозаводі виготовили поки що лише три «Т-601». Отож, два тролейбуси для Хмельницького, один – для Луцька

Презентуючи нову модель тролейбуса керівник ВАТ “Луцький автомобільний завод” В’ячеслв Гунчик закцентував увагу присутніх на його технічних характеристиках. Наголосив, що конструктори цієї нової моделі подбали і про зручності для людей з особливими потребами. В новому тролейбусі встановлена система кнілінг – нахиляння транспортного засобу в сторону посадочних місць. Крім того, є можливість в центральній частині встановити відкидні трапи для того, щоб інваліди чи люди з візочками могли легко дістатися до салону тролейбусу. Чотири сидіння в салоні Т-601.11 призначені саме для людей з особливими потребами.
З найкращими побажаннями перший заступник міського голови Анатолій Савчук урочисто вручив ключі від нового тролейбуса сімейному екіпажу водіїв Ярошенко підприємства “Електротранс”.
По завершенні урочистої презентації в новому тролейбусі відбулась прес-конференція.
 

Автор: УВІП
Фото: Сивец Александра

 

 

Фото с места события (Нажмите на фото для увеличения)  Нажмите чтобы увеличить  Нажмите чтобы увеличить  Нажмите чтобы увеличить  Нажмите чтобы увеличить  Нажмите чтобы увеличить  Нажмите чтобы увеличить  Нажмите чтобы увеличить  Нажмите чтобы увеличить