https://moyagazeta.com/

Про організацію оздоровлення та літнього відпочинку дітей говорили під час депутатського дня

Про організацію оздоровлення та літнього відпочинку дітей інформувала начальник управління у справах сім’ї та молоді Тетяна Власюк. Вона коротко ознайомила депутатів із результатами оздоровлення дітей у 2009 році та розповіла про заплановані заходи на поточний рік.

За кошти міського бюджету, за словами Тетяни Власюк, управліннями освіти і у справах сім’ї та молоді, Фондом соцстраху передбачається охопити літнім відпочинком та оздоровленням понад 6 тисяч дітей міста. Це складає 24% від загальної кількості дітей шкільного віку (27433). З них 1087 дітей пільгових категорій. На проведення оздоровлення дітей пільгових категорій з бюджету виділено 660 тис. грн. Фондом соцстраху планується оздоровити понад 500 дітей.

Всього на проведення оздоровчої кампанії планується залучити близько 4 млн. грн.: 344,5 тис.грн. з обласного бюджету, що в 3,5 рази більше, ніж у минулому році (у вигляді 180 путівок); близько 1 млн. грн. з Фонду соцстраху (у вигляді 500 путівок); понад 1 млн. грн. з державного бюджету (у вигляді путівок до ДЦ “Артек”, “Молота гвардія” та санаторіїв); близько 800 тис. грн. становлять батьківські та спонсорські кошти.

Для організації проведення літнього відпочинку дітей, як зазначила Тетяна Михайлівна, працюватимуть 35 таборів. Це позашкільний навчальний заклад “Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс “Чайка” м.Хмельницького на 780 місць; 2 наметових табори – “Совиний яр” міського центру туризму та краєзнавства учнівської молоді на 120 місць та “Сатанів-Товтри” при спеціалізованій загальноосвітній школі № 29 на 50 місць; 32 табори з денним перебуванням при навчальних закладах міста, які працюватимуть від 4 до 17 червня; табір денного перебування “Прибузька республіка” при Палаці творчості дітей та юнацтва на 50 місць, який працюватиме від 7 до 20 червня. Передбачається оздоровлення дітей за межами міста у стаціонарних таборах області та на базі відпочинку в м.Затока Одеської області.
Тетяна Власюк зауважила, що оздоровлення дітей в позашкільному навчальному закладі “Дитячо-юнацький оздоровчий комплекс “Чайка” здійснюється за рахунок коштів фонду соціального страхування, батьківських та спонсорських коштів. Понад 300 дітей пільгових категорій зможуть оздоровитися в ДЮОК “Чайка” за кошти з міського бюджету. Табір працюватиме у 3 зміни: І зміна – від 10 до 30 червня; ІІ зміна – від 5 до 25 липня, ІІІ зміна від 29 липня до 18 серпня. Вартість путівки складає 1650 гривень.

Після надання детальної інформації Тетяна Власюк відповіла на запитання депутатів, у яких порушувались питання: щодо визначення першочерговості оздоровлення дітей, щодо розбіжностей у цінах на харчування по різних таборах, щодо врахування рекомендацій Всесвітньої організації здоров’я в організації харчування дітей, про кількість постійного штату працівників табору “Чайка” та залучення додаткових педагогічних працівників у літній період.

Із другого питання порядку денного “Про виконання рішення №10 дев’ятнадцятої сесії міської ради від 06.08.2008 р. “Про затвердження Концепції розвитку охорони здоров’я міста Хмельницького на 2008-2011 роки” депутатів поінформував начальник управління охорони здоров’я Мирослав Андрейко.
Після обговорення, інформацію з питань, що розглядалася під час інформаційного дня, депутати взяли до відома.  

Автор: УВІП