https://moyagazeta.com/

Регіонал Михайло Войтюк: Опозиція досягла амбітного оргазму та своїм збудженням заражає оточуючих (ВІДЕО)

Виступаючи сьогодні з трибуни обласної ради, він розкритикував дії опозиційних політичних сил та громадських організацій на чолі з Наталією Королевською, які організували скандальний мітинг протесту 16 листопада 2011 року – на честь роковини Податкового Майдану. Тоді губернатора закидали сирими яйцями та іншим дріб’язком, а сюжет з акції протесту завдяки одному з загальноукраїнських каналів побачила уся Україна.

«Видаючи себе за патріотів, вони «кучкують» навколо себе падких на легкі гроші, схильних до агресії, неадекватних осіб», – переконує Михайло Войтюк.
Регіонал, за допомогою усіх мовних інструментів, намагався зобразити «псевдопатріотів» півторамісячної давнини.

«Істинний патріот своєї країни бажає блага, виходячи з об’єктивної реальності, яку вивчає… Зовсім інше, коли патріотизм базується на самообмані, коли самозвані патріоти займаються створенням міфів, шукають ворогів, вигадують усілякі наклепи на владу, черпають наснагу з власної хворобливої уяви, і довівши себе до необхідної кондиції, досягши амбітного оргазму, своїм збудженням намагаються заразити оточення, громаду, суспільство. Такий патріотизм нічого доброго не несе, бо базується на брехні».

Коли ж колеги-опоненти спробували дізнатися у регіонала, що таке «амбітний оргазм», той лише загадково розсміявся у відповідь.

Ольга Лисиця