https://moyagazeta.com/

Транспортні правоохоронці Хмельниччини під час виїзду футбольних фанів до Києва не допустили порушень правопорядку

 10 вересня у місті Києві відбудеться футбольний матч між збірними командами України та Англії.

Фанатів футболу по всій країні дуже багато. Чимало вболівальників виявилось і у Хмельницькій області. Спеціально для цієї категорії громадян Південно-Західна залізниця по договору-аренди виділила два додаткові потяги.

Для транспортної міліції найнапруженіший час роботи – передматчевий та післяматчеві періоди. Саме тоді на залізничних вокзалах та станціях перебуває велика кількість людей, адже, як показує практика, залізничним транспортом пересувається чимала кількість вболівальників.

П’ятдесят відсотків особового складу лінійного відділу міліції на станції Хмельницький було задіяно для забезпечення безпеки пасажирів та фанів під час перебування на вокзалі та їх посадки в потяг. Правоохоронцями була проведена профілактична робота серед вболівальників щодо недопущення порушень громадського порядку, необхідності дотримання законодавчо встановлених норм, організації і проведення масових заходів.

– Оперативну обстановку на залізничному вокзалі станції Хмельницький витримано у спокійному режимі. Порушень громадського порядку під час відправлення пасажирів не допущено. Фанати поводились спокійно та адекватно – зазначив заступник начальника-начальник міліції громадської безпеки Віталій Кравчук.

Аби зробити пересування наших вболівальників більш безпечним пасажирські потяги супроводжуватимуть наряди міліції. Загалом з міста Хмельницького до Києва виїхало близько 1тисячі 750 вболівальників.

Що ж, залишається сподіватись, що більшість фанів, законослухняні, вони будуть дотримуватись правопорядку та поводитись адекватно. Адже від кожного із вболівальників залежить їх особиста безпека, безпека іноземців і імідж країни вцілому.