https://moyagazeta.com/

Три богатирі «Богдани» із дня на день вийдуть на міські маршрути Хмельницького

 Три богатирі «Богдани» із дня на день вийдуть на міські маршрути. Хмельницькому транспортна обнова коштувала майже 14 мільйони. Тролейбуси цілком пристосовані для потреб неповно-справних людей. Пандус особисто випробував керівник «Електротрансу».

Мерія у краватках, водії у вишиванках, а «Богдани» за червоною стрічкою. Вони приїхали до Хмельницького із Луцька. Тролейбуси урочисто «благословили» у добру дорогу.

Перш, ніж сісти за кермо нової машини, водій Григорій пройшов інструктаж. До цього вусатий пан у вишиванці їздив на старому тролейбусі. Тепер не натішиться. У просторому салоні, який ще пахне заводською фарбою, ловить ВАЙ-ФАЙ, а у кабіні – бортовий комп’ютер.

Окрім пандуса, великим плюсом Віктор Паламарчук вважає і кондиціонер. Улітку, каже, буде легше і водієві, і пасажирам. Перед виходом на маршрут новенький тролейбус випробувала влада міста. Проїхали одну зупинку, та повернулися назад. Тим часом на підприємство привезли ще одну обнову – таблички із Вінниці.

Нові Богдани — хмельничани зможуть випробувати вже дуже скоро. І не лише на старих маршрутах. Можливо, один з тролейбусів пустять і до обласної лікарні. До слова, транспортна обнова коштувала місту 14 мільйонів. А до кінця року придбають ще 7 нових тролейбусів.