https://moyagazeta.com/

У Хмельницького ринку відкриваються нові можливості

Ярмарок організований за ініціативи міської влади. Як зауважила під час відкриття Ірина Ковальчук, мета ярмарку – привернути уваги хмельничан та суб’єктів підприємницької діяльності до товарів, вироблених товаровиробниками міста і Хмельницької області, сприяти налагодженню ділових контактів, укладанню договорів-замовлень на виготовлення та реалізацію представлених товарів між місцевими виробниками та суб’єктами підприємницької діяльності. Заступник міського голови зазначила, що проведений управлінням торгівлі міської ради моніторинг співвідношення ціни і якості аналогічних товарів виробництва Туреччини, Китаю, інших країн переконливо свідчить на користь товарів, вироблених на Хмельниччини.

В експозиції виставки у широкому асортименті свою найкращу продукцію представили близько 30 підприємств Хмельниччини, серед них: ЗАТ “Хмельницьклегпром”; ТОВ “Гулівер”; ПМП “Хелена”; ТМ “Ласка”; ТОВ “Бембі”; Кам’янець-Подільське швейне підприємство; Дунаєвецька та Славутська суконні фабрики та інші.
Впродовж двох днів роботи контрактового ярмарку юридичні та фізичні суб’єкти підприємницької діяльності мають змогу одержати фахові консультації з питань зовнішньоекономічної діяльності, укласти договори-замовлення на виготовлення і реалізацію продукції легкої промисловості місцевих товаровиробників; консультант від податкової інспекції, при потребі, надасть роз’яснення діючого законодавства.

Під час презентації відбулася демонстрація моделей товарів, представлених на ярмарку.
Учасники презентаційної виставки першими одержали пропозицію взяти участь у постійнодіючій виставці-ярмарку непродовольчої групи товарів, яку міська влада передбачає організувати ближчим часом.
Відкриття вже другої у нашому місті постійнодіючої вистаки-ярмарку (першу виставку-ярмарок продовольчих товарів нещодавно відкрито на Львівському шосе) стане іще одним важливим кроком для підтримки як підприємців, так і виробників продукції в умовах нестабільної фінансово-економічної ситуації і дасть можливість хмельничанам купувати якісні та недорогі товари.
 

Автор: УВІП