https://moyagazeta.com/

У хмельницькому зоокуточку з'явилася нова тварина

Маленька вівця вивчає територію поруч із клітками, де жили кенгуру та єнот. Із хмельницького звіринця останнім часом надходили лише погані новини. Нещодавно у зоокутку померли фазан та баран.

Через скандал звільнили двох працівників. Нагадаємо, що дресирувальник Сергій Пальохін забрав подарованих ним єнота та кенгуру. Але зоокуточок продовжує працювати і радувати маленьких відвідувачів, яких, до речі, після поганих звісток не поменшало. Доглядальниця тварин Наталія Розум’як розповіла журналістам «ВСІМ», що овечку взяли взамін барана. У кого придбали тваринку пані Наталя не цікавилась. – Я навіть не встигла вівцю назвати, – розповідає доглядальниця Наталя Розум’як, – Її лише позавчора привезли.

Овечка ще не освоїлася, всіх боїться. Вона ж раніше ходила у стаді, а тут сама, та й відвідувачів багато. Та вже потроху звикає. Вівця мешкає та пасеться на острівці. По-сусідству із в’єтнамськими свинками, нутріями та павичем. Поруч вже бігають галасливі дітлахи, яким кортить побачити нову жительку звіринця.
 

http://vsim.ua/