https://moyagazeta.com/

УБОЗ Хмельниччини припинила діяльність небезпечного злочинного угрупування

Упродовж тривалого часу затримані під виглядом оплати наданих їм боргових розписок займалися вимаганням грошей у приватного підприємця, мешканця Кам’янець-Подільського району. Причому, минаючи законні способи повернення боргу, молодики одразу взялися до незаконних методів, в тому числі і силових.

Члени угрупування були затримані безпосередньо на місці вчинення злочину під час нападу на помешкання чоловіка, в результаті якого вони сподівалися отримати від потерпілого чергову суму грошей. Аби отримати беззаперечні докази провини, оперативники та бійці спецпідрозділу УБОЗ УМВС «Сокіл» майже дві доби провели у засідці.

Як з’ясувалося в ході розслідування, у процесі вимагання зловмисники застосовували тортури як до самого потерпілого, так і до членів його родини. Вони неодноразово вивозили чоловіка до лісу, били, примушували копати собі яму з метою залякування. Під час одного з попередніх нападів на родину потерпілого, вимагачі прив’язали до стільця його дружину і знущалися над нею, вимагаючи гроші. Щоб залякати, вони кололи жінку викруткою, били по обличчю, під виглядом отрути вводили ін’єкції невідомого препарату.

Під час затримання у злочинної трійці вилучили два пістолети, ніж, наручники, маски та отримані від своєї жертви кошти.

Наразі відносно затриманих порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого частиною 2 статті 189 Кримінального кодексу України (вимагання). Усі троє перебувають під арештом. Ведеться перевірка на причетність їх до інших злочинів схожого характеру.

За матеріалами УМВС в Хмельницькій області