https://moyagazeta.com/

Зняла “порчу” за 30 тисяч гривень: Шепетівський суд відправив за ґрати шахрайку

 Після “ритуалу” у жінки зникли усі її гроші – 30 тисяч гривень. Суд призначив покарання шахрайці – майже 4 роки позбавлення волі. Подія мала місце в червні 2017 року в одному із магазинів. Клієнтка переконала директорку закладу, що на неї наведена порча і що її можна зняти шляхом проведення окремого ритуалу. Для нього потрібні були гроші.

Жінка погодилась на пропозицію та провела “ворожку” в свою квартиру. Уже там після “ритуалу” господарка помітила, що зникли усі її гроші – 30 тисяч гривень. “Шахрайка” загорнула кошти та коштовності в серветку та попросила жінку принести горщик із землею, аби закопати цінності.

Поки жінка вийшла по горщик, обвинувачена поміняла згорток з цінностями на заздалегідь підготовлений з 1,2 гривневими купюрами та копійками, який і закопали з потерпілою в горщик. Вона вказала потерпілій протягом години не відкопувати згорток, аби завершився ритуал, а сама покинула квартиру”, – йдеться у повідомленні Хмельницького міськрайонного суду.

Згодом “ворожку” затримали. Справу розслідували за частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України (Шахрайство). Суд призначив покарання жінці – 3 років 9 місяців позбавлення волі.

Посилання на джерело: https://vsim.ua