https://moyagazeta.com/

В Хмельницькому відкрилась виставка вишитого полотна

Як стало відомо під час урочистого відкриття, це вже третя за ліком персональна виставка творчих робіт мисткині. В експозиції представлено близько 30 вишитих картин. Кожен твір хмельничанки Лариси Букевич вражає різнобарв’ям кольорів та досконалою технікою виконання. Представлені роботи виконані в одній техніці – вишивка хрестом на полотні. На багатьох картинах зображено чарівні квіти, тваринний світ, натюрморти, неповторні ландшафти та краєвиди. В представленій експозиції є картина, на яких мисткиня відтворила чорно-білу фотокартку з портретом її батьків.

На урочисте відкриття виставки завітали представники управління культури та туризму міської ради, а також друзі, численні поціновувачі мистецтва, які високо оцінили роботи майстрині вишивки.

Вітаючи Ларису Букевич з гарною подією – відкриттям персональної виставки, заступник начальника управління культури та туризму Світлана Шевченко зазначила: “Вже другий рік поспіль важливим напрямком роботи музею історії міста Хмельницького стала організація виставок, вечорів, знайомств з творчим доробком талановитих людей нашого міста”. Світлана Іванівна подякувала мисткині за популяризацію своєї творчості, високого мистецтва. Побажала їй подальших творчих успіхів і натхнення, щоб все, що відбувається в навколишньому середовищі надихало на ще кращі роботи, а також вручила Ларисі Григорівні грамоти від управління культури та туризму і квіти.

Виставка триватиме протягом місяця, тож запрошуються всі охочі її відвідати.

Автор: УВІП