Нагорі двовладдя…

Без сумнівів, боротьбу за чемпіонство поведуть три команди – «Конфермат», «Самара» та «Універ-УМВС». Конкуренцію цим клубам намагатимуться скласти «Ротор», «Феміда» та «Університет». Місця в середині табеля про ранги посідають «Феміда-2», «Лада» та «Олімп». Замикає наразі «турнірку» тріо команд – «Мадок», «Прикордонник-Енергія» та «Спортлідер+». Однак я впевнений, що кожен колектив прикладе максимум зусиль для здобутків найвищих турнірних результатів.

Отже, розпочався третій тур у середу. Першими на майданчик спорткомплексу ХНУ вийшли «Спортлідер+» та «Самара». До цього поєдинку команди підійшли з діаметрально протилежними показниками – дві поразки та дві нічиї. «Лідери» прагнули реабілітуватися після невдало проведених стартових матчів, і частково це їм вдалося, але на 12-ій хвилині у рахунку повели гості. Грищук пройшов лівим флангом і пробив точно в лівий нижній кут воріт – 0:1. Глас і Ко прагнули відновити статус-кво, однак перед самою перервою отримали другий гол. Невтомний Грищук відпасував на дальню стійку, де ніким не прикритий Сендель без особливих труднощів відправив сферу у ворота – 0:2. Певно, у перерві в стані «лідерів» відбулася серйозна розмова, і на другу половину зустрічі вийшла зовсім інша команда. На 30-ій хвилині Монастирський з кута майданчика відпасував на Артема Гласа, і «вісімка» господарів потужно пробив у праву «шістку» воріт – 1:2. «Спортлідер+» з усіх сил намагався врятуватися від поразки, однак вагоме слово сказала майстерність Олексія Сенделя. На 38-ій хвилині Кострицький після розіграшу кутового віддав філігранний пас на Сенделя, і нападник «Самари» не схибив – 1:3. А за декілька секунд до завершення матчу нестримний Сендель оформив хет-трик – 1:4. Справжню сенсацію підніс вболівальникам «Університет», який всуху здолав одного з грандів міського футзалу – «Ротор» з рахунком 5:0. Голи на свій рахунок записали Максим Мельник, Максим Ребекевша, Володимир Антонюк та двічі Артур Нємий.

У суботу тур продовжився трьома матчами. Напружене протистояння обох «Фемід» переможця так і не виявило – 3:3. Бойовим видався поєдинок «Лада» – «Прикордонник-Енергія». Ключовим виявився момент, що стався під завісу першого тайму. Кравецький виконав чудовий навіс у карний майданчик, де Яремчук чудовим ударом зльоту не залишив шансів Остяку – 1:0. До завершення гри рахунок так і не змінився, що дозволило підопічним К. Даценка святкувати першу перемогу в чемпіонаті. Закривав 3-го тур матч деражнянського «Олімпу» та одного із лідерів, «Конфермату». Підсумковий рахунок на табло сенсації не створив – прогнозована перемога «конферматівців» з рахунком 7:3. Найпомітнішими футбоістами на майданчику були Ігор Козелко та Віталій Сакович, які записали на свій рахунок по хет-трику.

У неділю відбулися матчі 4-го туру. Першими зійшлися «Феміда» та «Лада». Вже на 2-й хвилині гості повели у рахунку. Потужний удар Андрія Степанця прийняла на себе поперечина воріт, однак першим на добиванні був Кравецький – 0:1. На 15-й хвилині підопічні Е. Щепанського відновили статус-кво, у чому їм допоміг Віктор Попик, відзначившись автоголом – 1:1. Однак через декілька секунд Кирило Кравецький переправив круглого у ворота після удару Яремчука зі штрафного – 1:2. Основні події відбулися у другій половині. Коротун був найрозторопнішим у сутолоці біля воріт Панасенкова і відновив паритет – 2:2. Напруженою була остання хвилина. Яремчук обіграв захисника і невідпорно пробив у праву «шістку» – 2:3. «Феміда» одразу змінила голкіпера на п’ятого польового гравця, і це дало свої плоди. Гончарук чудово відпасував на Олександра Коротуна, і гравець «Феміди» точним ударом не залишив шансів голкіперу – 3:3.
У протистоянні «Феміда-2» – «Олімп» гості з Деражні повели у рахунку на 4-й хвилині завдяки чудовому удару Олега Колтуновського – 0:1. Через дві хвилини нічийний рахунок встановив Олексій Лаба, якому з другої спроби вдалося переграти Сулиму – 1:1. Однак два точних удари Подневича та Романова не залишили шансів Білому – 1:3. За декілька секунд до перерви розрив у рахунку скоротив Олексій Муравський, який з гострого кута пробив Сулиму, а на 28-й хвилині той же Муравський відновив статус-кво. Але саме тоді проявив свої лідерські якості Микола Блажко, який двома красивими ударами не залишив шансів голкіперу «Феміди-2». За хвилину до завершення гол забив Гуменюк, однак цього було мало навіть для нічиї – 4:5.

У центральному матчі зійшлися два лідери – «Універ-УМВС» та «Конфермат». З пам’яті багатьох вболівальників ще не стерлося протистояння цих команд у минулорічній першості. Тоді «Конфермат» здолав підопічних А. Руснака (2:0), цим самим позбавивши їх надій на золоті нагороди чемпіонату. Цьогорічний матч також був цікавим, напруженим, але не дуже рясним на голи. Перший гол команди забили на 19-й хвилині. Чудову передачу Безвещука прекрасним ударом вдотик у правий нижній кут замкнув Михайло Ткачук – 1:0. Однак одразу після перерви капітан гостей та один з кращих бомбардирів турніру, Ростислав Ціх, красивим ударом від перекладини воріт змусив капітулювати Петричука – 1:1. До закінчення матчу команди мали багато моментів, щоб схилити шальки терезів на свій бік, але рахунок на табло залишився нічийним – 1:1.

Цікавим був двобій «Самара» – «Мадок». Найпомітнішим у складі гостей був Олег Гудзь, який відзначився дублем, але й цього не вистачило «Мадоку», щоб святкувати першу перемогу в чемпіонаті. Підопічні Кисіля зусиллями Грищука та Сенделя змогли врятуватися від поразки – 2:2. Напруженою була гра «Ротор» – «Спортлідер+». На 5-й хвилині Олег Шпаков пройшов центром майданчику і невідпорно пробив у правий нижній кут – 1:0. Основні події відбулися в другому таймі. Шпаков після розіграшу кутового відпасував на Крутякова, який в падінні не залишив шансів Стадніку, пробивши повз нього – 2:0. Однак «лідери» не опустили руки, і проявили характер, що дало свої плоди. На 26-й хвилині Глас відпасував на Ігоря Монастирського – 2:1. А масну крапку у матчі поставив Віталій Атаманюк, який сильним ударом змусив капітулювати голкіпера «Ротора». У підсумку – бойова нічия з рахунком 2:2, яка принесла перші очки «Спортлідеру+». У останньому поєдинку туру «Університет» переконливо переміг «Прикордонник-Енергію» – 7:1.

Наступного тижня порадують вболівальників двобої: «Університет» – «Феміда» (26.01, ХНУ, 21.00), «Мадок» – «Ротор» (29.01, ХНУ, 13.00), «Конфермат» – «Самара» (29.01, ХНУ, 15.00), «Феміда» – «Спортлідер+» (30.01, ХНУ, 15.00), «Ротор» – «Конфермат» (30.01, ХНУ, 16.00) та «Самара» – «Універ-УМВС» (30.01, ХНУ, 17.00).