https://moyagazeta.com/

Автосервіс

Наш автоцентр надає повний комплекс послуг по ремонту і обслуговуванню автомобілів з використанням оригінальних запчастин: діагностика, розвал-сходження, зарядка кондиціонерів, фарбування з комп’ютерним підбором фарб, кузовні роботи на спеціалізованих стендах, ремонт агрегатів, шиномонтаж та комп’ютерне балансування коліс, послуги випробувальної лабораторії та ін.

Турбота про наших клієнтів розпочинається зі сприяння у придбанні автомобілів. Вони надаються у кредит. Для цього „Хмельниччина-Авто” уклала відповідні договори з банками
.Професійний, ринковий підхід працівників компанії дав можливість в 2007 році значно збільшити продаж автомобілів, запасних частин та обсяг наданих послуг.Стабільність нашого підприємства це – наші виробничі потужності, які відповідають стандартам високорозвинених країн. На сьогоднішній день все більше людей бажають мати власний атомобіль, але широка пропозиція на автомобільному ринку змушує довго обирати саме той, що відповідає певним потребам, тому завітайте саме до „Хмельниччини-Авто”,де Вам допоможут зробити правильний вибір

Зам.директора Мачур Андрій Олександрович.
 

Як саме автоцентр “Хмельниччина-Авто” турбується про безпеку своїх клієнтів? Адже автомобіль – це засіб пересування підвищеної небезпеки, а несправний автомобіль на дорозі може привести до невиправних наслідків.
Діяльність нашого автоцентру  пов’язана з турботою про безпеку всіх учасників дорожнього руху: як власників авто, так і пішоходів.
В зв’язку з постійним технологічним прогресом в автобудівництві, ускладненням електроніки, наші спеціалісти пройшли спеціальні курси підвищення кваліфікації, встановлено нове діагностичне обладнання для автомобілів Мерседес-Бенц, Джип, Крайслер, Додж, Опель, Шевроле, Черрі, оновлені підіймачі, що дає можливість повністю продефектувати автомобіль та вузли, що впливають на безпеку руху.
Але, на жаль, автомобілі іноді потрапляють у аварійні ситуації. Як у таких випадках допомагаєте автовласникам?
Так, бувають значні ушкодження кузова. Для виправлення цього придбані сучасні стенди для витяжки кузовів, спеціальна фарбувальна установка з комп’юторним підбором фарб “Глазуріт”.
Організована система допомоги ТЗ на дорозі – цілодобово працює 2 евакуатора, викликати які можна за тел. 8(067)38-00-345, (067)38-00-346.
Завдяки окремо оствореній службі, в нашому автоцентрі налагоджена ефективна співпраця зі страховими компаніями для швидкого вирішення спірних фінансових питань та допомоги власнику автомобіля.
Які ще переваги Ви пропонуєте майбутнім клієнтам?
Значним плюсом нашої організації є розвинута сервісна мережа в області, яка дає змогу клієнтам обслуговувати автомобіль не витрачаючи зайвого часу та коштів.
Сервісні станції автоцентру «Хмельниччина-Авто» як в м.Хмельницькому, так і в Кам’янець-Подільському, Старокостянтинові, Шепетівці якісно проведуть технічне обслуговування та поточний ремонт аварійних автомобілів.
 Крім того, при ремонті та обслуговуванні автомобілів використовуються виключно оригінальні запасні частини, мастила, автохімія і фарби провідних світових виробників.
А для бажаючих надати власному автомобілю ексклюзивності, потужності, покращити його комфортніть та надійність – завжди в наявності оригінальне додаткове обладнання та аксесуари.
На всі види сервісних послуг та запчастини надається гарантія.
Для постійних клієнтів діє гнучка система знижок.
Робота сервісних центрів організована з 8 до 20 години.
Вся діяльність автоцентру “Хмельниччина-Авто” скерована турботою про своїх клієнтів. Звернувшись по тел. гарячої лінії (0382) 78-93-78, наші замовники можуть висловити свої побажання які будуть записані та передані у відповідні служби для найшвидшого розгляду.
Отже, впроваджуючи найновітніші методи та передові технології діагностування та ремонту ТЗ, оновлюючи та збільшуючи виробничі потужності, «Хмельниччина-Авто» забезпечує стабільність та надійність своїм численним клієнтам.