https://moyagazeta.com/

Бренди Mercedes-Benz, chrysler, jeep, dodge

У деяких постає питання : офіційний „Мерседес-Бенц” чи неофіційний Мерс?
Адже тільки офіційний дилер Мерседес-Бенц, такий як «Хмельниччина-Авто», надає найбільший вибір автомобілів, адаптованих до українських умов, членство в елітному Мерседес-Бенц клубі, ексклюзивну золоту кредитно-дисконтну картку, авторизований сервіс з висококваліфікованим персоналом, виключно оригінальні запчастини та аксесуари, плюс найповніша дворічна гарантія без обмеження пробігу.
Відмова у гарантійному обслуговуванні “сірих Мерседесів”, які були виготовлені для інших ринків та ввезені в Україну за тіньовими схемами, обумовлена як конструктивними відмінностями вузлів та агрегатів, неадаптованих до місцевих умов експлуатації, так і відсутністю належної передпродажної підготовки. Отже, гарантія – це одна з переваг, яку отримує власник автомобіля, купуючи його у офіційного дилера.
Більш того, щоб приблизити до Вас омріяну зірку Мерседес-Бенц, на сьогоднішній день ми пропонуємо спеціальні цінові пропозиції на поза шляховики М- та GL-класу, для деяких моделей C- та S- класу – дисконт від двох до восьми тисяч євро, а для певних моделей C- , Е- та S- класу – зафіксований курс євро на рівні семи гривень.
В автосалоні «Хмельниччина-Авто» ви зможете ознайомитися з постійно представленим широким модельним рядом автомобілів Мерседес-Бенц, а також Крайслер, Джип та Додж, оцінити їх високу якість, комфорт, технологічність та безпечність, наші консультанти ознайомлять Вас з технічними характеристиками моделей, проведуть тест-драйв та допоможуть підібрати той автомобіль, який відповідає саме Вашим бажанням та потребам.
З початку квітня попередню інформацію про автомобілі Мерседес-Бенц, Крайслер, Джип, Додж можна буде отримати на представництвах нашого автоцентру в м. Кам’янці-Подільському, Старокостянтинові та Шепетівці. І вже сьогодні на філії «Смотрич-Авто» в м. Кам’янці-Подільському можна ознайомитися з представленими автомобілями Крайслер, Джип, Додж.
Запрошую Вас до офіційного дилера Мерседес-Бенц та Крайслер, Джип, Додж – автоцентру «Хмельниччина-Авто» , який знаходиться за адресою м. Хмельницький, пр. Миру, 102. Телефонуйте 78-93-83.
Зірка Мерседес-Бенц завжди на висоті!

 

 

Керівник бренду Mercedes-Benz – Ткачук Сергій Васильович.

Mercedes-Benz S-class