https://moyagazeta.com/

Матерів-одиначок свідомо дискредитують

 На тлі колосального безробіття в Україні та відсутності у держави механізмів забезпечення матерів-одиначок роботою із адекватними умовами, при яких жінки могли б працювати та займатись вихованням дітей самостійно, такого роду заяви міністра є ганебними та недопустимими.

На думку голови Партії Пенсіонерів України Микола Кукуріка, заявивши, що єдина мета, яку переслідує держава – економія, а матері-одиначки стали “жертвами” таких дій влади.

“Не можна без жодних на це доказів та підстав звинувачувати матерів-одиначок в тому, що вони навмисне не реєструють свої шлюби. Такі голослівні заяви підпивають довіру до держави, адже таким чином на матерів-одиначок віщають соціальний ярлик відступниць, що принижує їхню честь та гідність, а також негативно “клеймує” їхніх дітей”, – повідомив голова ППУ.

Як відомо, міністр соцполітики Андрій Рева заявив, що “кожна п’ята дитина сьогодні народжується поза шлюбом”.

“Платячи за неукладення шлюбу фактично премію, ми спровокували виникнення такого інституту як “тіньова сім’я”, -повідомив Рева і додав, що “за останні 15 років кількість матерів-одиначок виросла в 22 рази”, що спровокувало появу такого явищем, яке називається “тіньова сім’я”.

Отож, що обіцяний ріст пенсій на 50% – звичайний популізм.