https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому відбулися навчання для кандидатів у прийомні батьки

 Адже вкотре при обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді кандидати у прийомні батьки та батьки-вихователі проходять підготовку до створення та забезпечення функціонування прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу за програмою “ПРАЙД”.

Навчання дає можливість не лише виважено оцінити власний потенціал щодо виховання прийомної дитини, але й дізнатися про проблеми, які можуть виникнути в родині, разом шукати шляхи їх вирішення, адже недаремно кажуть: “Бути підготовленим, значить бути готовим”.

Навчання пройшли 4 особи та 4 сім’ї кандидати, які мають намір створити прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу, 4 потенційних опікуни, які мають намір взяти у сім’ю на виховання дитину-сироту та дитину, позбавлену батьківського піклування.

Сертифікати вручила Мельник Наталія Валентинівна – заступник директора обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, які засвідчили готовність сімей до виховання дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Источник: Хмельницька ОДА