https://moyagazeta.com/

ЗМІ: МММ-2011 обвалилось, офіси закрились, гроші вивезли

Починаючи з учорашнього дня у всіх філіях фінансової піраміди МММ-2011, заснованої Сергієм Мавроді, повністю припинені виплати вкладів. Як повідомляють десятники і сотники даної піраміди, надійшло розпорядження про повне припинення виплат як виграшів, так і внесків учасників даної піраміди. Про це повідомляють блогери та різноманітні фінансові і юридичні портали країн СНД, передає УНН.

 

У терміновому порядку припиняють свою роботу офіси і осередки системи МММ-2011. Як стало відомо з достовірних джерел, всі готівкові гроші, що знаходяться в офісах представництв МММ-2011 в терміновому порядку були вивезені в невідомому напрямку, карткові рахунки обнулені і заблоковані.

Як повідомляють самі учасники системи, зв’язок з так званими десятниками і сотниками системи повністю втрачена, виплати дійсно припинені. У випадку, коли все ж вдається зв’язатися з адміністраторами піраміди, вкладники отримують однакову відповідь “Піраміда звалилася, всіх попереджали, грошей немає і не буде”.

Заяви про те, що все всім платиться і піраміда функціонує не відповідає дійсності. За словами учасників, вкладники, які встигли забрати свої гроші, втратили до 90% вкладу.

Сам Мавроді на ажіотаж навколо повернення вкладів ніяк не відреагував.

Как стало известно, основатель пирамиды Сергей Мавроди признал факт приостановки выплат.    – В связи с приостановкой выплат выигрышей просим всех участников системы не поддаваться панике и обратиться к своим десятникам для обеспечения возврата вкладов. Точные сроки можно уточнить у своих десятников, – написал Мавроди в своем блоге.   В тоже время, вкладчики из различных городов Украины пишут на форумах и на страницах Facebook о массовом закрытии офисов в ММ-2011 в регионах. Также массово звучат заявление об отказе МММ-2011 вернуть вклады.     Как ранее сообщалось, прокуратура Москвы потребовала возбудить уголовное дело в отношении неустановленных лиц, которые призывают граждан вкладывать средства в проект “МММ-2011”.

Источник: УНН