https://moyagazeta.com/

УКБС ініціює зустріч для вирішення питання відтермінування переонащення банків

Саме тому УКБС ініціює проведення наради, на яку буде запрошено НБУ, МВС, Генеральну прокуратуру,асоціації, фінансові установи. На цій нараді буде обговорено проблеми та опрацьовано конструктивні шляхи їх вирішення.

Останнім часом поширилася практика, коли посадові особи МВС своїми заявами про нібито «халатність» керівників банків та «неналежне» технічне оснащення та стан охорони дискредитують банківські установи.

Генеральний директор Асоціації “Український кредитно-банківський союз” Галина Оліфер каже: “Ще у жовтні минулого року нашим об’єднанням на адресу НБУ внесено пропозиції щодо доцільності використання сучасних технологічних засобів безпеки для захисту співробітників та цінностей банків, а також щодо застосування альтернативних джерел фінансування безпеки банків. Крім того, надана аргументація щодо неможливості виконання фінансовими установами посилених вимог НБУ з дооснащення приміщень у стислі терміни – до кінця 2010 р. Однак, і досі ми не почули офіційної відповіді. Також як і економічно обгрунтованих аргументів про терміни переоснащення касових вузлів та узагальненої інформації щодо ефективності використання підрозділів ДСО, яку регулятор збирав від банків з грудня 2009 року. Яка, до речі, стала би у нагоді щодо з’ясування рівня відповідальності правоохоронців за нерозкриті напади на банки”.