https://moyagazeta.com/

Світ відзначає День закоханих (ВІДЕО)

Традиційно, квіткарі переживають у День закоханих справжній бум. Один з найбільших експортерів – Колумбія – розпродує по світу півмільярда квіток! Утім, цього року боїться – через кризу клієнтів поменшає, повідомляє 5.ua

Хосе Антоніо Рестрепо, головний менеджер місцевої квіткової ферми: “Ми маємо підвищити продуктивність і краще контролювати вартість продукції. Але це підштовхнуло нас до пошуку нових ринків для наших квітів. Ми б не змогли вижити без таких змін”.

А от продавців коштовностей жодна криза не лякає. Вони певні – діаманти ніколи не вийдуть з моди, адже алмазів видобувають дедалі менше, а багатіїв на планеті – дедалі більше.

Лейбіш Польнауер, президент та засновник компанії “Лейбіш і Ко”: “Кольорові діаманти не схожі на інші, вони сексуальні, неймовірні. Люди хочуть розважатися, насолоджуватись життям. Вони прагнуть кольорів і хочуть триматися подалі від сірості”.

Не всі заможні люди готові витрачатись на діаманти. Японці, приміром, віддають перевагу шоколаду. Іноді – звичайним цукеркам, а іноді – екзотиці: з какао японки відливають власні обличчя.

Японка: “Не думала, що буде так схоже. Дивнооо…”

Схоже, це і є рецепт вдалого подарунку на день Валентина. Не обов’язково витрачатися на діаманти. Головне – здивувати коханого.

Кріс Такер, комік: “Я люблю сюрпризи. Їх має бути багато, адже це дуже весело, коли з тобою відбувається щось несподіване. Але це має бути щось просте”.

Хью Джекмен, актор: “Ключовий інгрідієнт у романтиці – неочікуваність. Тому це не дуже добре, якщо б моя дружина почула по національному телебаченню, що я збирався їй подарувати”.

Ольга Войтович, 5 канал. 

Фото sunhome.ru