https://moyagazeta.com/

Чергове приміщення під гуртожиток переобладнають у Плужному на Шепетівщині.

У селі на Хмельниччині виділили півтора мільйона на гуртожиток для переселенців

Чергове приміщення під гуртожиток переобладнають у Плужному на Шепетівщині.

Плужненська сільська рада уклала угоду з товариством “ЗТ Полісся” щодо ремонту гуртожитку для перебування внутрішньопереміщених осіб, вартістю 1,48 мільйона гривень. Про це йдеться на сайті “Прозорро”.

Приміщення розташоване на вулиці Островського, 3/1. Тут планується виконати загальнобудівельні ремонтні роботи, провести та підключити комунікації, зробити благоустрій території. Роботи мають бути виконані до 21 листопада.

Наразі в будівлі вже встановлені нові вікна, проводиться ремонт приміщення.

Роботи з переобладнання приміщення під гуртожиток вже ведуться. Фото зі сторінки у Facebook голови Шепетівської РДА Олексія Глушакова 

До речі, це вже не перша будівля, яку в Плужному готують для переселенців. У травні в селі колишнє приміщення стаціонару лікарні вже переобладнали під гуртожиток для тимчасових переселенців. Тоді на роботи виділили 1,1 мільйона гривень.

Роботи також проводило ТОВ “ЗТ Полісся”.

Варто відзначити, що окрім ремонтів у приміщеннях, сільрада активно купувала матеріали, зокрема, цемент та шифер, для поточного ремонту та облаштування місць тимчасового перебування внутрішньо переміщених в інших місцях на території села. Всього на території громади тоді було близько тисячі тимчасово переміщених осіб.

прозорро Плужне переселенці гуртожиток ремонт Шепетівка

https://ye.ua/