https://moyagazeta.com/

Напередодні Дня міліції України хмельницькі держохоронці отримали спеціальні звання

 В урочистій атмосфері правоохоронці Хмельниччини отримали чергові спеціальні звання. Нові погони вручив начальник Управління МВС України в Хмельницькій області, генерал-майор міліції Сергій Олександрович Шутяк та побажав правоохоронцям і надалі гідно нести службу, боротися з злочинністю і забезпечувати правопорядок в країні.

Серед тих, хто отримав чергові спеціальні звання були й працівники Управління Державної служби охорони при УМВС України в Хмельницькій області.

Зокрема, звання старший прапорщик міліції присвоєно молодшому інспектору спец підрозділу групи затримання Хмельницького міжрайонного відділу Управління Державної служби охорони при УМВС України в Хмельницькій області Олексію Сергійовичу Каяфі, прапорщик міліції – міліціонеру групи охорони кредитно-фінансових установ ХМВ УДСО при УМВС України в Хмельницькій області Володимиру Анатолійовичу Біланюку.

Керівники міста та області напередодні свята побажали правоохоронцям витримки, мужності у зміцнення законності та правопорядку в країні, а також подякували за сумлінну працю та відповідальне ставленням до службових обов’язків.

По закінченні урочистої частини для всіх присутніх відбувся святковий концерт.

Альона Шибунько УДСО при УМВС України в Хмельницькій області