https://moyagazeta.com/

1 вересня до школи піде 4,2 млн учнів – Д.Табачник

Про це сьогодні під час прес-конференції сказав міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Він зазначив, що завтра розпочнуть роботу понад 19 600 середніх шкіл в Україні, з них майже 13 тис. – у сільській місцевості.

Д.Табачник наголосив, що всі навчальні заклади підготовані до нового навчального року. Він також повідомив, що є кілька проблемних шкіл, зокрема у школу, що у селищі Нові Вороб’ї Малинського району Житомирської області і в яку 1 вересня повинні були прийти 94 учні, влучила блискавка.

“Всі вони забезпечені шкільними автобусами – у Малинському районі вісім автобусів – і всі діти на час капітального ремонту та реконструкції цієї школи мають бути забезпечені підвезенням до інших шкіл Малинського району”, – сказав міністр МОНмолодьспорту.

Він також зазначив, що цьогоріч було заплановано поточні ремонти у 16 800 школах і на сьогодні такі роботи проведені у 16 749 школах.

Також, за словами Д.Табачника, було заплановано провести капітальні ремонти у 2 290 школах і на сьогодні такі роботи завершено у 2 258 школах, а у 32 продовжується капітальний ремонт.

Як повідомляв УНН, під час засідання уряду Прем’єр-міністр України Микола Азаров доручив уряду разом із Житомирською облдержадміністрацією в тижневий строк виділити кошти із резервного фонду для фінансування невідкладних робіт із ремонту школи у селі Нові Вороб’ї Малинського району Житомирської області.

Нагадаємо, що у своєму вступному слові під час сьогоднішнього засідання голова уряду дав доручення продовжувати роботу щодо підготовки шкіл до нового навчального року і після 1 вересня, а також закликав батьків першокласників завітати 1 вересня до шкіл.

Источник: УНН