https://moyagazeta.com/

Період стажування студентам можуть почати заносити до трудової – С.Тігіпко

Він зазначив, що концепція передбачає стимулювання працевлаштування випускників ВНЗ і учнів ПТУ.

“У трудовій книжці обов’язково здійснюється запис щодо проходження стажування, що буде свідчити про певний досвід роботи”, – сказав С.Тігіпко.

Він також наголосив на тому, що роботодавець за згодою сторін може звільнитися від обов’язку виплати заробітної плати в період стажування. Водночас він може виплатити заробітну плату за період стажування, але при цьому звільняється від сплати єдиного соціального внеску.

“Тобто, ми стимулюємо його (роботодавця – Ред.), щоб він заплатив учню та водночас не сплачував єдиний соціальний внесок. Тобто, їх (студентів ВНЗ і учнів ПТУ – Ред.) буде вигідно брати на роботу”, – наголосив С.Тігіпко.

Як повідомляв УНН,за словами віце-прем’єр-міністра України – міністра соціальної політики Сергія Тігіпко, згідно з концепцією законопроекту “Про зайнятість населення” пропонується визначити статус Державної служби зайнятості як центрального органу виконавчої влади.

С.Тігіпко наголосив, що концепцією законопроекту “Про зайнятість населення” пропонується підвищення ефективності використання коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

“Ми пропонуємо визначити статус Державної служби зайнятості як центрального органу виконавчої влади”, – сказав С.Тегіпко.

Источник: УНН