https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому будуть працювати вісім пунктів незалежного тестування

– Запроваджено попередній безлімітний продаж квитків на ті дні, коли проходитиме тестування. Автоперевізники пообіцяли, що будуть дивится на кількість проданих квитків і виходячи з цього вирішувати, який саме автобус за кількістю місць пускати на рейс. Тому ми просимо не відкладати, а визначитися з потрібним рейсом та придбати квитки за 2-5 днів до тестування, – розповів директор Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Геннадій Кузьменко.

На пункті тестування потрібно бути не пізніше 10.50, адже тестування почнеться об 11.00.

На автовокзалах Кам’янця-Подільського, Шепетівки, Ізяслава випускників будуть зустрічати відповідальні особи, які допоможуть дістатися до пункту тестування. У Хмельницькому таких людей не буде, адже автовокзалів декілька.

– Ми не хочемо в Хмельницькому заплутувати дітей та давати надію, що допоможемо дістатися до відповідного закладу. Пункти тестування розташовані відповідно до частини області, щоб було зручно. До прикладу, діти з східної частини Хмельниччини будуть проходити тестування у Міжрегіональній академії управління персоналом, адже вона найближче до автовокзалу №1, – продовжив Геннадій Іванович.

На сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти (vintest.org.ua) розміщено карту із пунктами тестування. В Хмельницькому працюватиме вісім пунктів незалежного тестування.

Голова Хмельницької облдержадміністрації Василь Ядуха дав розпорядження про залучення до підвезення учнів на пункти тестування шкільних автобусів. Їх в області є 248 одиниць. Зараз формуються списки учнів, які скористаються цими послугами. Батькам доведеться сплатити за пальне.

Подібне використання шкільних автобусів буде ще в Харківській області. Інші області подібної практики не впровадили.

В певних класах батьки вирішили скооперуватися та винайняти мікроавтобуси, які і підвезуть дітей на пункти тестування.

– Я думаю, що проблем не буде і тестування у нас пройде нормально, – сказав Геннадій Кузьменко.

Повертатимуться діти додому так само, як і добиралися. З 15.00 автовокзали працюватимуть в посиленому режимі, усі зусилля будуть кинуті на те, щоб абітурієнти без проблем добралися до місць проживання. При потребі буде призначено додаткові автобуси.

Інформаційна служба газети «ВСІМ»