https://moyagazeta.com/

Хмельничанин представлятиме Україну на Дитячому Євробаченні-2009

За чудове виконання пісні “Три тополі, три сурми” він ще й одержав в подарунок ноутбук.
Ім`я переможця визначалося шляхом змішаного голосування за результатами оцінок журі та СМС-голосування телеглядачів.

Інформаційна довідка

Дитячий щорічний телевізійний конкурс пісні “Євробачення” проходить з 2003 року. До конкурсу допускається по одному представнику від кожної країни – члена Європейської мовної спілки. В конкурсі беруть участь діти віком від 10 до 15 років.
Україна бере участь у конкурсі з 2006 року. Представники України двічі займали 9-е місце у конкурсі, 2008 року – 2-е.
У 2009 році конкурс відбудеться в Києві.

Біографія Андраніка Алексаняна
(надана управлінням культури та туризму Хмельницької міської ради)

Андранік народився 6 травня 1998 року у м. Хмельницькому. Батьки: мама – Ганіна Людмила Анатоліївна 1964 р.н., виховує сина, не працює; батько – Алексанян Вардеван Вардкесович, 1963 р.н., тимчасово не працює.
Андранік вчиться в ЗОШ №12 у 4 класі. Як інвалід дитинства, він навчається за індивідуальним графіком. У ранньому віці лікарі поставили йому діагноз “Ахондродисплазія, відставання в рості, вірусна деформація обох нижніх кінцівок, сколіоз грудного відділу хребта, ротація ступнів”.

Двічі на рік хлопчик проходить лікування в санаторіях. Лікарі рекомендують провести множинні хірургічні операції (такі операції можливі тільки у віці 12-14 років у Москві в інституті ЦИТО). Андранік потребує постійного супроводження дорослих, оскільки через болі в ногах і спині довго ходити не може.

Розумовий розвиток проходить нормально, в школі навчається відмінно, засвоїв комп’ютер, любить плести вироби із бісеру.
З 5 років Андранік проявив інтерес до музики, співу. Почав займатися вокалом, вчиться грати на синтезаторі. Репертуар він вибирає особисто, в основному “дорослі пісні” з глибоким душевним змістом. За півтора роки було записано на диск 30 пісень.

Андранік – учасник багатьох обласних, міжнародних і всеукраїнських фестивалів, конкурсів:
– телевізійний конкурс “Крок до зірок” (набрав найвищий бал і пройшов до півфіналу);
– фестиваль “Надії Європи” в м. Сочі (був нагороджений дипломом І ступеня, поїздками на благодійні фестивалі “OPEN EVROPA” до Австрії та Німеччини);
– дитячо-юнацький фестиваль – конкурс “Пісня над Бугом” в м. Хмельницькому (диплом І ступеня);
-всеукраїнський фестиваль вірменської творчості “Моя Вірменія” (І місце);
– конкурс в Угорщині “Веспремські ігри”;
– міжнародний телевізійний конкурс “Юний експрес” м. Ялта (І місце);
– фестиваль-конкурс “Струни серця” в м. Хмельницькому (“Гран-прі”);
– всеукраїнський конкурс “Золота нотка” в м. Дніпропетровську
– знімався в програмі обласного телебачення “Імена”;

2006 року разом з Хмельницьким фондом “Милосердя” було організовано 2 сольних благодійних концерти, кошти від яких були передані на будівництво дитячого будинку.
В репертуарі юного співака – складні вокальні твори українською, російською та вірменською мовами. Пісні в його виконанні не залишають байдужими слухачів, з великим почуттям він вміє передати свою любов до рідних, близьких, співчуття до сиріт та обездолених. Хлопчик у постійному творчому пошуку гарних пісень, і був би радий співпрацювати з поетами й композиторами, які допомогли б йому розкрити свої здібності і талант. Для нього сьогодні – це єдина можливість утвердитись в складному сучасному світі.

У нашому місті Андраніка сприймають як справжнього співака, часто запрошують на концерти та презентації. Виступати йому подобається, хоча буває важко витримати двогодинний концерт. У свої 11 років він не вважає себе інвалідом. Вірить, що вилікується та стане таким сильним, як і його батько.
Про досягнення талановитого співака говорять численні грамоти, дипломи, призи, газетні публікації та статті. На даний момент з Андраніком вдома займається вокалом вчителька Решовська Наталія Миколаївна.