https://moyagazeta.com/

Інтерв'ю з хмельничанками – учасницями проекту “Суперзірка”

– Дівчата, насамперед хочеться дізнатись, як Ви потрапили на цей проект, що було потрібно для того, щоб вразити журі конкурсу?

– Відбіркові тури пройшли у 10 містах України: Одесі, Сімферополі, Дніпропетровську, Донецьку, Харкові, Львові, Чернівцях, Ужгороді, Луцьку та Києві. Як завжди, наше дуже співоче місто не ввійшло у цю чарівну десятку, і ми змушені були їхати до Львову, щоб спробувати свої сили. Участь у кастингах могли взяти сольні виконавці, дуети, ансамблі та навіть хори. Рівень підготовки – від професіоналів до тих, хто просто любить співати караоке вдома. У той момент, коли ми стояли перед журі, а саме співаком Потапом, співачкою та акторкою Вірою Брежнєвою та заслуженим мистецтвознавцем України Юрієм Зільберманом, ми готові були зробити все що завгодно, аби потрапити у ТОП 100. І не зважаючи на те, що жодна з нас не має музичної освіти, нам це вдалося.

– Як мені відомо, 21 лютого усіх переможців кастингу зібрали у кіностудії ім.. Довженка, де Ви підписували контракти. А що ж було далі?

– Ну а далі, ми усі дружно, співаючи усі існуючі пісні, поїхали у Трускавець. Нас поселили у готелі Rixos по 2 чоловік у номері, і ось тут почались важкі ночі без сну. Усіх учасників поділили на 3 групи і кожна група отримала невеличкий подаруночок. Наприклад нам випала можливість пограти у боулінг. Потім була фотосесія до 3 години ночі, а вже о 6 ранку ми пішли на майстер-клас по хореографії.

– І що, після 3 годин сну, Ви ще хотіли займатись хореографією? Ви там не позасипали?

Повірте, якби у Вас викладав хореографію Олександр Лещенко, переможець проекту «Танцюю для тебе 3», Ви б нізащо не заснули. Чотири годин танців для нас промайнули настільки ж непомітно, як три години сну у ночі.

– Що ж учасників шоу чекало надалі?

Після хореографії був тренінг з акторської майстерності, який провела Жанна Бадоєва – режисер-постановник багатьох масштабних шоу та концертів, стиліст і один з креативних продюсерів «1+1».
Друга частина майстер-класу пройшла на вулиці, у дворі готелю “Ріксос”. Добре, що погода дозволяла – на вулиці яскраве сонце, можна було засмагати. Потім у нас був академічний вокал, де кожен з учасників міг продемонструвати свої вокальні дані. Після всіх цих випробувань,ми нарешті звільнились…хоч це і була вже 2 година
На 3-й день.. цей день був найнесприятливішим для кожного, адже повинно було приїхати журі, в нас була знов хореографія, але вже на вулиці…Далі нас зібрали в залі, де всіх учасників посадили на побудовані сходи, а журі сиділо навпроти на барних стільцях…Журі і учасників розділяла сцена, на якій було 5 зірок…В перший день відбору повинно було піти 27 учасників…так і трапилось, ми потрапили у цей список.

– А що ж найбільше Вам запам’яталось на цьому проекті?

Суперзірка – це не проект, а шоу. Тому потрібно було увесь час уявляти своїм кращим другом камеру. Постійні зйомки, інтерв’ю,…і лише це мало великий вплив для нашого подальшого відбору перед журі. Коли дивишся телевізор, то здається,що все так просто, елементарно, що зйомки відбуваються довго, дається право на відпочинок. Насправді, це зовсім не так. Все дуже серйозно і відповідально, ти працюєш лише для себе і на камеру. Тобі сказали, що є 10 хвилин на те, щоб поїсти, і ти повинен це виконувати. Якщо ж порушуєш, то вилітаєш…це гра на публіку, типу “останнього героя” просто з яскравими кольорами.

– Ви не жалкуєте про те, що взяли участь у такому шоу, де й хвилинки не можна побути на самоті, виспатись не дають, повсюди відеокамери і ні якого релаксу?

– Ми жалкуємо лише про те, що не пройшли в фінал. Це наш перший кастинг, і ми вже з 25 000 увійшли до топ-100 найкращих…Це вже початок. Ми погоджуємося з тим, що в нас ще не має дуже гарних вокальних даних – це лише один мінус, який ми з часом все ж перетворимо на плюс. Проте більшість учасників, яких відсіяли мали неперевершаний вокал..і…вони також поза фіналом.

– А хто ж потрапив до фіналу, і що Ви як гурт плануєте робити надалі?

– Нажаль більше ніж уже сказано, розповісти ми не можемо за умовами контракту. Все стане явним з 9 березня на каналі 1+1. А ми далі поїдемо покоряти Україну на проект Х-фактор!!!

Маргаріта Цесляк