https://moyagazeta.com/

ХМЕЛЬНИЦЬКА МІСЦЕВА ПРОКУРАТУРА

 обвинуваченню у вчиненні понад 40 кримінальних правопорушень передбачених ч.2 ст.190 КК України (шахрайство вчинене повторно).

Під час досудового розслідування встановлено, що житель міста Хмельницького, незважаючи на неодноразові судимості за злочини проти власності, після звільнення з місць позбавлення волі не вигадав нічого кращого та продовжив «заробляти на життя» шляхом обману. Він шукав оголошення про здачу житлових кімнат в найм, після чого приходив до помешкання та в ході розмови повідомляв неправдиву інформацію про можливість придбання за заниженою ціною цукру та інших продуктів харчування. Не маючи наміру виконувати свої зобов’язання, шахрай отримував у потерпілих грошові кошти, після чого зникав та використовував їх на власні потреби. Причому його жертвами ставали переважно особи похилого віку, які нерідко віддавали більшу частину своєї пенсії та не відразу розуміли, що їх ошукали, а тому не поспішали звертатись до поліції із заявами про вчинення злочину. Досудовим розслідуванням доведено причетність шахрая до вчинення 41 кримінального правопорушення.

В ході проведення підготовчого судового засідання процесуальним прокурором заявлено клопотання про продовження обвинуваченому запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, яке судом задоволено.

За такі дії зловмиснику загрожує до трьох років позбавлення волі.

Якщо ж ви стали жертвою злочину, ні в якому разі не залишайте це поза увагою. Відразу ж звертайтесь до місцевого відділу поліції та пишіть заяву.

Прокурор Хмельницької

місцевої прокуратури Василь Гайдук