https://moyagazeta.com/

У Хмельницькому відкрита виставка акварельних робіт

З відкриттям першої персональної виставки художницю привітав заступник начальника управління молоді та спорту Сергій Аніськов. Він побажав Тетяні Захарків успіхів і творчого натхнення, а також вручив їй грамоту від управління та пам’ятний подарунок.

Тетяна малює з дитинства і свою найпершу дитячу мрію хотіла втілити в майбутньому в якості художника. З відзнакою відзначила Хмельницьку дитячу художню школу (клас педагога Т.Лучко). Проте вибір випускниці СЗОШ №8 в опануванні майбутньої професії припав на Хмельницький національний університет, в якому нещодавно з’явилася нова кафедра дизайну.

Роботи Тетяни в художньому дизайні костюму мали успіх (була лауреатом багатьох конкурсів) і тому вона погодилась на пропозицію кафедри залишитись в університеті і викладати студентам дисципліни “Рисунок” і “Живопис”.

Як зазначила, охарактеризовуючи творчі роботи художниці, мистецтвознавець, старший викладач кафедри дизайну Людмила Рожко-Павленко, Тетяні Захарків вдалось досягти й успішно освоїти досить складну техніку акварельного живопису аля-прима – повітряний і легкий живопис акварельними фарбами на зволоженому папері. Для Тетяни природа з її різноманітністю барвистих, багатством пластичних форм рівнин і гір, полів і лісових масивів, звивистих річок і прозорих озер, а також ніжність квіткової пелюстки, тихий світ речей, що продовжують служити вже не першому поколінню людей, дають невичерпний матеріал для творчих і живописних пошуків.
Виставка творів Тетяни Захарків триватиме до 30 квітня. То ж, всі охочі мають нагоду її відвідати, аби насолодитися природною красою і відчути всю гаму почуттів, що наповнюють душу при спогляданні виразних пейзажів і вишуканих натюрмортів, виконаних аквареллю.

Автор: УВІП