Подорож по львівській бруківці

ЧЗамість широких заасфальтованих автомагістраль – вузенькі вулички, покриті бруківкою, замість висоток – невеличкі будиночки,які нагадують Європу десь у 18 ст. Сюди збігаються іноземні туристи та тікають від міської метушні українці. Місто , де можна забути про все на світі: час, гроші, проблеми, зачарувавшись красою та затишком. Здається,що обійти всі місця просто неможливо. А смачна галицька кухня на кожному кроці, тож очі просто розбігаються і не знаєш куди саме зайти. На стільки це місто захоплює, що хочеться повертатися знову і знову і кожен раз можна відкривати для себе щось нове. Тож якщо хочете влаштувати собі вихідні з мінімальними затратами, не далеко від дому, але при цьому отримати заряд енергії для роботи – ласкаво просимо до міста – Лева.
Усі хоч раз у житті чули про «Львівську каву». Тож, де можна попити цю відому каву, та й не просто попити,а подивитися, де і як вона добувається та готується? У центрі міста є «Львівська копальня кави». Більшість людей заходячи туди бачать лише великий магазин із різноманітними сортами кави. Та варто придивитися уважніше. Є там вхід у справжнє підземелля. Спускаєшся по сходам у темряву, де тебе ласкаво зустрічають і дають каску, для твоєї ж безпеки, бо мова піде про справжні підземні печери. Так, опиняєшся під землею та йдеш по цим темним та холодним коридорах. Саме у таких шахтах і добувалася кава. Замість світла свічки та ліхтарики на твоїй касці. Сподобалося, хочеш залишитися там? Не питання, у цьому ж підземеллі розташована кав’ярня, де тобі зготують тієї самої смачної львівської кави. А при виході можеш купити каву на будь-який смак і буде тобі гарний та смачний сувенір зі Львову.
Кава кавою, а місто побачити потрібно. Усе за один день не обходиш, а хочеться побувати як можна у більшій кількості місць. А як с приводу того, щоб побачити усі ці місця з висоти пташиного польоту? Є у центрі міста вежа або як її називають «ратуша». Що правда не зовсім легко туди піднятися, 408 сходинок стоять у вас на шляху. Та ті хто не побоявся, не пожалкував ні на секунду. Панорама усього Львову у вас, як на долоні. Одразу можна і визначити свій маршрут на день.
Коли вже добряче находилися,напевно ж прокидається почуття голоду. А як це бути у Львові і не спробувати львівського шоколаду,який готується у тебе на очах. Для справжніх ласунчиків «Львівська майстерня шоколаду» відчиняє свої двері. Вибір просто неймовірний і усе з шоколаду. Фруктовий чай і улюблені ласощі – гарний перекус. Піднявшись на поверх вище у цьому ж закладі ви потрапите до крамниці. Вибір просто феноменальний. Починаючи від маленьких цукерочок у формі сердечка для вас і ваших половинок і закінчуючи справжніми витворами мистецтва із шоколаду, маса яких вже вимірюється у кілограмах.
Навіть просто погуляти по центру або Площі Ринок, де кожна будівля це витвір архітектурного мистецтва,під вечір, коли запалюються вогні нічного міста розумієш,що потрапив у казку. Обирайте свої маршрути по Львову, знаходьте нові, цікаві місця та просто відпочивайте душею.

Атаманчук Олександра СЗШ№1