Через терни до зірок

До океану входять багато морів, у одному із них я, «золота рибка», що несе за собою безліч нових ідей та перспектив. Я обрала цей нелегкий шлях і прагну пов’язати своє життя з цією відповідальною професією. Реалізовувати свій намір бути у потрібний момент і у потрбний час (що й повинно бути притаманно людям цієї професії) я почала в гуртку «Юний журналіст», в якому й досі вивчаю канони сучасного життя у сфері журналістики.

У майбутньому прагну вступити до престижного ВНЗ і, безумовно, освоюючи курс навчання, паралельно бути активним учасником різноманітних організацій, виставок, мітингів та інших громадських зібрань. Адже я повинна завжди бути у курсі подій, щоб відстоювати права своєї держави та народу, який в ній проживає.
Метою свого вибору професії вбачаю, в першу чергу, свій духовний розвиток, спілкування з цікавими людьми, набування величезного досвіду, що принесе мені користь у подальшому житті. Над усім цим наразі я працюю. Удосконалювати себе та розвиватись мені допомагає редакція «Моєї Газети+», яка повірила у мої сили та друкує мої статті. Надзвичайно приємно, що у Хмельницькому існує колектив, який співпрацює із школярами та студентами. Працівники газети дійсно підтримують молодь, яка прагне присвятити життя покращенню ситуації в суспільстві, відносяться до початківців на рівних, завжди порадять і, якщо потрібно, покритикують (за що їм особлива подяка!).

Школа журналістики в «Моїй Газеті+» вивела мене на вірний шлях, на якому я стою і не маю ні краплі сумніву щодо вибору майбутньої професії. Адже так приємно, коли ти в силу свого віку не можеш поки що зробити глобальних змін у суспільному житті народу, але уже відчуваєш потребу у думках, які ти доносиш до людей.

Особливу подяку хочу скласти керівникові гуртка «Юний журналіст» Вальковій Ользі Володимирівні, яка змусила мене повірити у власні сили, і власнику «Моя Газета+» Луніній Людмилі Василівні, яка переконала мене в тому, що в Хмельницькому існують серйозні організації, які допомагають молоді реалізовувати свої наміри.
Народе, не спи! Будь у курсі всіх подій. А якщо вам це не вдається, не засмучуйтеся – ми вам у цьому допоможемо.

Шпичко Юлія